Sentino pokazał wiadomości od Malika Montany

Sentino spiął się z Malikiem Montaną. Wyciągną prywatę na tapet

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,12.03.2024 17:30

W środku nocy Sentino udostępnił na Instagramie prywatne wiadomości od Malika Montany, w których szef GM2L wyzywa go i mu grozi. To kolejny rozdział w burzliwej relacji raperów, którzy kiedyś byli członkami tego samego składu.

Sebastian Enrique Alvarez Pałucki, znany po prostu jako Sentino i Malik Montana niegdyś tworzyli wyjątkowo zgrany duet. Kilka lat temu między raperami doszło do konfliktu. Wielu zastanawiało się, o co poszło. A jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o forsę.

Beef między Sentino a Malikiem Montaną

Wówczas do sieci wypłynęło słynne nagranie, na którym uciekający przed gangiem Sentino woła "halo, policja!". Później za sprawą rapera Soboty wyszło na jaw, że wśród osób goniących za Alvarezem miał znajdować się nikt inny jak Malik Montana.

- Nie są to kibice ani huligani, tylko jego ex kolega (których ma sporo), na którego wyciągnął scyzoryk, ale że każdy wie, jaka to c*pa, to kolega nie dał kroku w tył, tylko do przodu, na co nasz gangsta Sentino wyrzucił scyzoryk i krzyczał: Policja Ratunku! - mówił Sobota.

Słowa Soboty potwierdza dłuższa wersja nagrania, którą można znaleźć w sieci.

malik montana goni sentino; halo policja

Sentino w przeszłości sugerował, że uciekał i wołał o pomoc policję, bo "był masakrowany brzytwą po twarzy". W niedawno wydanej autobiografii "Tatuażyk" pojawił się też rozdział zatytułowany "Dlaczego Malik zrobił to słynne 'Halo policja'?". W nim Alvarez tłumaczy:

"Bo zobaczył, że na internecie można się wybić, że to jest biznes. Zrobili tak, ale nie zniszczyli mi życia, bo nie są w stanie czegokolwiek zniszczyć. Dlatego nie ma możliwości fizycznej, żeby na przykład Malik stał się dla mnie zagrożeniem z racji tego, że zawsze będzie tylko moim żołnierzem nic więcej" - pisze Sentino.

Nie będzie mógł być kimś większym, obojętnie ile sukcesu by odniósł w życiu, zawsze będzie moim przydupasem. Zawsze będzie tą osobą, która się nauczyła wszystkiego ode mnie

- skwitował Alvarez.
trwa ładowanie posta...

Malik Montana zbeształ Sentino

Jak można zauważyć, w książce Sentino nazwał Malika "przydupasem", co najwyraźniej rozzłościło szefa GM2L. W prywatnych wiadomościach, które Sentino opublikował w relacji na IG, Montana wyzywa go od "cw*li, śmieci, frajerów, policyjnych kondonów". Groził również, że "spenetruje jego jamę ustną".

Z racji na to, że Sentino odpowiadał mu raz po niemiecku, a raz po hiszpańsku, część wiadomości wysłanych przez Malika również jest w języku niemieckim. Znajdują się w nich groźby śmierci.

Sentino vs Malik Montana
Sentino vs Malik Montana (Instagram)

Sentino nie pozostał dłużny i również na Instagramie odpowiedział Malikowi. Do skrinów z DM-ów Sentino dołączył swoje komentarze. Oskarżył w nich Malika o zlecenie zabójstwa. Przypomniał, że to on nauczył go "rapgry". Podkreślił, jak wiele Malik mu zawdzięcza. Zapowiedział również, że wkrótce nagra diss track na jego temat.

Sentino vs Malik Montana
Sentino vs Malik Montana (Instagram)

Sentino zapowiada diss na Malika Montanę

"Jesteś złodziejem, pseudobandytą, dwulicowym i niewdzięcznym typem, co nastawił całą Polskę przeciwko mnie, żeby sobie kupować ubranka w Vitkacu i się opalać w cudzym blichtrze. Każdy, kto z 'takim czymś' trzyma, jak mnie kiedyś nazwałeś, to jest wiadomo kim. Czekaj na diss" - zapowiedział Sentino.

Sentino zapowiada diss na Malika
Sentino zapowiada diss na Malika (Instagram)

Na ten moment Malik Montana nie skomentował publicznie zarzutów Sentino. Można się jednak spodziewać, że wkrótce odpowie na nie w swoim stylu. Obaj raperzy regularnie obrzucają się wyzwiskami w mediach społecznościowych. Ich beef jest jednym z najbardziej nagłośnionych w polskim hip-hopie. Co dalej? Tego nie wiadomo. Pewne jest jednak, że na tym etapie konflikt nie ma szans na pokojowe rozwiązanie. Możemy jedynie zaapelować - przestańcie w imię Bedoesa 2115 (pełna ksywka)!

"Pogódźcie się"
"Pogódźcie się" (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1