Olivia i Gage są bardzo młodymi swngersami

Są młodymi swingersami. "To naturalne i normalne"

Źródło zdjęć: © Instagram - magicgage / Instagram
Natalia Witulska,
19.03.2024 13:30

Olivia to 31-letnia kobieta. Ona i jej 32-letni partner Gage przyznają, że od siedmiu lat są swingersami. Uważają, że jest to zupełnie normalne oraz naturalne. Podkreślają również, że taki styl życia nie jest zarezerwowany jedynie dla starszych osób.

Swinging to niemonogamiczna forma aktywności sek*ualnej. W przeciwieństwie do otwartych związków bądź poliamorii, w swingowaniu na pierwszy plan wychodzi emocjonalna monogamia lub miłosna relacja z małżonkiem. Do tego rodzaju aktywności dochodzi zazwyczaj przy obecności małżonka i wymaga jego zgody na tego rodzaju doświadczenie. Mimo że swingersi często przyjaźnią się z innymi parami, to istnieją reguły ograniczające ich zaangażowanie emocjonalne z osobami spoza małżeństwa.

Olivia i Gage są ze sobą od ponad 15 lat. Siedem lat temu podjęli wspólną decyzję o tym, aby spróbować w związku czegoś nowego. Chcieli urozmaicić swoją relację, dlatego zdecydowali się na swinging. Od tamtego czasu uprawiają przygodny, a także grupowy se*s z innymi ludźmi. W rozmowie z dailystar.co.uk opowiedzieli, jak patrzą na tego rodzaju aktywność.

Młodzi swingersi mówią o swoim stylu życia

Gage oraz Olivia uważają, że nie ma nic złego w stylu życia, jaki prowadzą. Podkreślają, że czują się spełnieni oraz szczęśliwi. Dodatkowo chcą, aby ludzie zrozumieli, że swingersem może być każdy, kto tylko ma na to ochotę. Według nich w takiej aktywności sek*ualnej nie powinny istnieć żadne ograniczenia.

- Termin swinger bardzo negatywnie się kojarzy. Ten styl życia sprawia, że czuję się młodszy i o wiele bardziej gustowny. Uważam, że swinging zdecydowanie nie jest tylko dla ludzi starszych bądź w starszym wieku. Jest dla wszystkich. Widziałem w klubach dla swingersów osoby, które miały 20 i 80 lat - powiedział Gage w rozmowie z portalem dailystar.co.uk.

NAJJJKA twierdzi, że NIKOGO NIE KRZYWDZI. Uważa się za ofiarę

W rozmowie z brytyjskim portalem para przyznała, że ich pierwsza styczność ze swingersami miała miejsce, gdy Olivia chciała spróbować se*su z kobietą. Wtedy wspólnie z Gagem podjęli decyzję, że zaczną poszukiwać, czego odczekują od życia w sferze łóżkowej. Wspólnie odkryli, że sprawia im przyjemność sypianie z obcymi ludźmi.

Olivia i Gage przybliżają życie swingersów

Olivia i Gage korzystają z aplikacji randkowych, dzięki którym spotykają osoby, które również uprawiają swinging. Para powiedziała, że często wybierają się na specjalne imprezy organizowane przez kluby dla ludzi, którzy też lubią sypiać z innymi osobami, niż partner bądź partnerka, z którymi są w związku. Olivia i Gage przyznają, że czasem odczuwają zazdrość, jednak uważają, że to jedynie wzmocniło ich jako parę.

trwa ładowanie posta...

- Komunikujemy się ze sobą zadziwiająco dobrze, a to zdecydowanie wzmacnia związek. To bardzo dziwne uczucie, sypiając z kimś innym, dostajesz intensywny zastrzyk miłości i przywiązania do swojego partnera. To jak powrót do fazy miesiąca miodowego - powiedziała Olivia w rozmowie z dailystar.co.uk.

Olivia i Gage powiedzieli, że jeśli kiedykolwiek któreś z nich chciałoby przestać uprawiać swinging, druga osoba nie miałaby z tym problemu. Najważniejsze dla pary jest to, aby partner czuł się dobrze oraz komfortowo z tym, co robi w życiu, a także z tym, co sprawia mu najwięcej przyjemności.

Źródło: dailystar.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
taka prawda,zgłoś
Nie, to nie jest ani naturalne ani normalne. Trzeba być psychopatą kompletnie pozbawionym uczuć wyższych by się na coś takiego decydować i na coś takiego się godzić
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Anka,zgłoś
Sądząc po wcześniejszych komentarzach, większość na forum uprawia sex tylko w celu zapłodnienia 1,2 lub 3 razy w życiu i to szybciutko pod kołdrą bez czerpania przyjemności 😂 drugi wariant to faceci z mikro siurkami żyjący w kompleksach 😉 każda inna wizją życia jest dla was bulwersująca - biedacy 😉
Odpowiedz
5Zgadzam się8Nie zgadzam się
Przecież to obrzydliwe, wszędzie wydzieliny z różnych części ciała od różnych ludzi nie zawsze zdrowych i czystych…. To jest normalne i odważne?
Odpowiedz
11Zgadzam się7Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5