Rządzący łapią się wszystkiego? Napisali list do proboszczów
Kampania wyborcza trwa w najlepsze. Już 15 października Polacy zdecydują, czy Zjednoczona Prawica utrzyma się przy władzy, czy konieczne będzie stworzenie nowego rządu. Politycy Suwerennej Polski postanowili poprosić o specjalną pomoc.
Politycy Suwerennej Polski czują, że kampania wyborcza coraz bardziej się zaostrza. Przedstawiciele partii wchodzącej w skład Zjednoczonej Prawicy postanowili poprosić specjalnego rodzaju wsparcie. Podwładni Zbigniewa Ziobry wysłali list do proboszczów, licząc na modlitwę w kontekście zbliżającego się czasu decyzji.
Podobne
- Wpadka polityka od Zbigniewa Ziobro. Pokonał go kontekst na X
- Abp Jędraszewski apeluje o modlitwę za rząd. Obawia się dwóch rzeczy
- Bp Mastalski z apelem do młodych. Chce, by byli "mega" i "essa"
- Ksiądz zmienia słowa psalmu. Nie chce polityki w kościele
- Janusz Kowalski pokazuje, jak pada krzyż. Grzmi o Bogu, honorze, ojczyźnie
Politycy Suwerennej Polski i listy do proboszczów
"My niżej podpisani Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, zwracamy się z serdeczną prośbą do Księdza Proboszcza, aby w najbliższym czasie podczas nabożeństw, w sposób szczególny, objąć modlitwą naszą umiłowaną Ojczyznę - Polskę. Za miesiąc będą decydowały się Jej losy i to, kto będzie sprawował w niej władzę oraz podejmował kluczowe decyzje na najbliższe lata. Doskonale wiemy, że część opcji politycznych w naszym kraju pragnie tego, aby wymazać Boga i Kościół z życia naszej Ojczyzny" - czytamy w liście do proboszczów wysłanym z biura poselskiego Marii Kurowskiej.
Przedstawiciele Suwerennej Polski podkreślają w liście, że sami nie są w stanie obronić chrześcijańskich wartości, w tym ochrony życia od poczęcia. Właśnie dlatego zwracają się z prośbą o modlitwę do przedstawicieli Kościoła. Pod listem podpisali się m.in. Zbigniew Ziobro, Janusz Kowalski oraz Marcin Warchoł.
Popularne
- Lody Wojanek już wkrótce w Żabce? Podobno już są w niektórych sklepach
- Ola Jasianek zwolniona z pracy. Ekspertka ocenia sprawę
- Przmek Pro i Kartonii są zaręczeni. Nie wszystko poszło z planem
- Zestaw Happy Meal z BTS wkrótce w McDonald's. Tak, będzie dostępny w Polsce
- Kim jest Makowkamusic? Influencerka znów budzi emocje
- Nowe seriale 2025. Co obejrzeć jesienią? [LISTA PREMIER]
- Fusialka i Poczciwy Krzychu są razem? Tiktokowi detektywi na tropie
- Måneskin kończy przerwę. Zespół powróci z nową muzyką, bo... potrzebuje hajsu?
- Jakie sosiwo wariacie? Walka w Żabce: Julia Żugaj kontra Łatwogang