Para z Dortmundu ma ponad 360 tatuaży

Razem mają 360 tatuaży. Opowiedzieli, jak radzą sobie z hejtem

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
MAGR,
24.06.2024 21:35

Tobias Müller i Lenie-Marie Duhn są fanami tatuaży i piercingów. Mają ich setki. Opowiedzieli o swojej relacji i o tym, jak radzą sobie z nienawistnymi komentarzami.

Niemiecki wielbiciel tatuaży Tobias Müller jest często rozpoznawany ze względu na swój "ekstremalny" wygląd. 33-latek twierdzi, że jego uzależnienie nie kosztowało go ani grosza, odkąd w marcu 2018 r. zakochał się w 24-letniej tatuażystce Lenie-Marie Duhn, która wykonała większość jego dziar. Łącznie para ma 360 tatuaży i 54 piercingi.

Wytatuowana para jest obiektem hejtu w mediach społecznościowych

Para z Dortmundu w Niemczech dzieli się swoimi modyfikacjami wśród fanów i fanek w mediach społecznościowych. Nie wszyscy są zachwyceni ich ekstremalnym wyglądem. Duhn i Müller wypowiedzieli się na temat doświadczeń z internetowymi trollami oceniającymi ich wygląd dla brytyjskiego dziennika "Mirror". Pomimo negatywnego odbioru ze strony części opinii publicznej, para zachowuje pozytywne nastawienie i kocha swoje modyfikacje. Twierdzą: "Ludzie nieustannie nas trollują, ale nasza miłość jest silniejsza niż nienawiść".

trwa ładowanie posta...

Müller wyznał: "Zwłaszcza w Internecie regularnie pojawiają się nienawistne komentarze, takie jak to, że muszę być chory psychicznie, skoro tak wyglądam". Dodał: "Powiedziano mi też, że musiałam mieć złe dzieciństwo, że nigdy nie znajdę pracy i inne tego typu ostre komentarze. Ktoś powiedział też, że chciałby, abym oślepł z powodu tatuażu na gałce ocznej".

Duhn potwierdziła: "Często otrzymywałam sugestie samobójstwa, co emocjonalnie mnie raniło. Zwykle staramy się je ignorować i po prostu usuwać wszelkie negatywne komentarze. Kobieta podkreśliła: "[Są też] pozytywne komentarze, w których opisano nas jako dzieła sztuki, a w miejscach publicznych ludzie proszą o zdjęcia z nami. Koniec końców, robimy to wszystko tylko dla siebie, nie dla nikogo innego".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

HEJT W INTERNECIE: VIBEZ x SEXEDPL

Miłośnicy tatuaży poznali się na Instagramie. Müller wysłał DM-a do Duhn, gdy przypadkiem trafił na jej profil. Są razem już sześć lat. Wciąż uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie i mają podobne zainteresowania poza tatuażami i modyfikacjami - takie jak muzyka i filmy. Müller wyznał: "Uwielbiam jej charakter, sposób w jaki mnie kocha i akceptuje takim jakim jestem, ze wszystkimi moimi dziwactwami i błędami. Myślę, że bardzo dobrze się uzupełniamy". Duhn dodała: "Uważam, że wszystko w nim jest atrakcyjne, na przykład jego styl i budowa ciała - zwłaszcza jego uśmiech. Kiedy patrzy na mnie z tymi dołeczkami, uwielbiam to. Uwielbiam też jego tyłek i brzuch".

Źródło: mirror.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 12
Paul,zgłoś
LOL, obrzydliwe.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się