Amber Luke ponownie wytatuuje gałki oczne

Za pierwszym razem straciła wzrok. Ponownie wytatuuje oczy

Źródło zdjęć: © @amberluke666 Instagram
Marta Grzeszczuk,
06.05.2024 17:00

Najbardziej wytatuowana kobieta w Australii za pierwszym podejściem do tatuażu gałek ocznych straciła wzrok na trzy tygodnie. Dlaczego jest gotowa zaryzykować po raz kolejny?

Najbardziej wytatuowana kobieta w Australii Amber Luke jest znana również jako Blue Eyes White Dragon (ang. Niebieskooki Biały Smok). 98 proc. powierzchni jej ciała jest pokryte tatuażami. Również gałki oczne, które są intensywnie niebieskie. Lee chce dodać do nich czarne punkty, "aby wyglądały jak galaktyka". 29-latka przeszła już w przeszłości ten niebezpieczny zabieg, który pozbawił ją wzroku na trzy tygodnie.

Influencerka ponownie wytatuuje gałki oczne

Influencerka wyznała na antenie australijskiej stacji radiowej Triple M WA: "Pierwszy raz był tak spartaczony, że nie chcę tego nigdy więcej doświadczyć". Dodała: "Ludzie mówią: 'Dlaczego, do cholery, miałabyś przechodzić przez to ponownie, wiedząc, że może to być ryzykowne?'. Ale tak naprawdę nie ma żadnego ryzyka, jeśli jest to zrobione poprawnie".

Amber Luke przed modyfikacjami i po nich
Amber Luke przed modyfikacjami i po nich (@amberluke666 Instagram)

W 2020 r. Amber Luke poddała się bolesnej 40-minutową próbie. Jej gałki oczne zostały wytatuowane na jasnoniebiesko. Gwiazda Instagrama ujawniła, że tatuażysta "wszedł zbyt głęboko" w jej gałkę oczną, co spowodowało tymczasową ślepotę i agonię. Wspominała: "Nie mogę nawet zacząć opisywać ci, jakie to było uczucie, najlepsze, co mogę ci dać, to gdy gałka oczna została spenetrowana tuszem, poczułam się tak, jakby [tatuażysta - przyp. red.] chwycił 10 odłamków szkła i wcierał je w moje oko".

Amber Luke modyfikuje ciało od 16. roku życia

Australijka wydała do tej pory więcej niż 100 tys. zł na ponad 600 tatuaży. Kolejne blisko 200 tys. zł kosztowały Amebr Luke modyfikacje ciała - w tym rozcięcie języka, powiększenie piersi, wypełniacze policzków i warg, spiczaste implanty umieszczone w uszach i brazylijski lifting pośladków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Amber Luke zaczęła eksperymentować z modyfikacjami ciała jako niepewna siebie 16-latka po zdiagnozowaniu depresji. Lubi wzbudzać zainteresowanie swoimi zdjęciami sprzed tego czasu. Była klasycznie ładną dziewczyną, z blond włosami i szczupłą sylwetką. Instagramerka wyznała jednak, że wtedy "nienawidziła wszystkiego" w sobie.

Teraz jest bardziej pewna siebie, jeśli chodzi o wygląd. Amber Luke nie przejmuje się mieszanymi reakcjami, które często otrzymuje od nieznajomych ani tym, co inni myślą o jej niekonwencjonalnym wyglądzie. Stwierdziła: "Nikogo nie krzywdzę. Robię to, co chcę i jeśli dzięki temu wstaję rano i jestem szczęśliwą osobą, to niech tak będzie".

Źródło: thesun.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 51
serio?,zgłoś
"agonię" spowodowało?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
całe szczęście że dziecka nie chce se zrobić
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Przecież to oczywiste, że jest to takie samo uzależnienie jak każde inne - papierosy, alkoholizm, róznica taka, że tutaj efekt jest widoczny "gołym okiem", a tam, przez długie lata dewastuje wnętrze. Ma ona trochę racji - taki zabieg przeprowadza się rutynowo każdego dnia, w szpitalu okulistycznym. Oczywiście, nie dla innego koloru, ale przy założeniu że wykonywane było by to w szpitalu przez lekarza, ryzyko znacząco spada. Dziwnie, że skoro inne formy równie dyskusyjnych operacji plastycznych, robienia z ust kiełbasy, czy z piersi wiarda - są legalne, a to powyżej nie jest. Każde z nich, nigdy nie będzie miało ryzyka równego zero, tak więc argument o ryzku jest infantylny. A to czy coś się komuś podoba, czy nie - kogo to interesuje? To tylko kwestia subiektywnego gustu. Tyle w temacie.
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6