x

Ralph Kaminski został bóstwem.12 apostołek wielbi Króla Słońca

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
07.12.2023 13:30

Na Instagramie pojawiło się niepokojące konto fanek Ralpha Kaminskiego. Kobiety nazywają go "Królem Słońca".

Ralph Kaminski to artysta, który posiada bardzo zróżnicowaną grupę odbiorców. Piosenkarza słuchają zarówno dzieci, młodzież i osoby starsze. Jego muzyka zdecydowanie łączy pokolenia. Fani Ralpha Kaminskiego są też bardzo aktywni w internecie. Działają nie tylko na facebookowej grupie, ale również zakładają specjalne konta dotyczące artysty.

Ralph Kaminski został bóstwem?

W mediach społecznościowych można znaleźć sporo kont fanowskich Ralpha Kaminskiego. Powstały już takie z memami, krótkimi filmikami czy aktualnościami z życia piosenkarza. Wszystkie profile łączy jedno - zachwyt twórczością i osobą Ralpha Kaminskiego. Kiedy jednak kończy się bycie fanem, a zaczyna bycie psychofanem?

trwa ładowanie posta...

Pewna grupa kobiet założyła Instagrama o nazwie rozowe.koszulki. Konto opiera się na relacjonowaniu podróży na koncerty Ralpha Kaminskiego oraz samych występów. Co może wydawać się niepokojące, to opis profilu: "Jesteśmy grupą 12 apostołek skupionych wokół Króla Słońce, który czaruje jak nikt. Amen! Zapraszamy fanów i hejterów. Interesuje nas ilość i fejm". Założycielki nie ukrywają, że zależy im na sławie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 22
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
norek,zgłoś
W sumie to trochę żałosne jest.żeby promowac się na czyjejś osobie nie mając do zaoferowania nic w zamian. Takie patocelebrytki.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
imiennik,zgłoś
Ralph Kaminski, to młody, zdolny artysta o wyrazistym, dla niektórych - kontroweryjnym wizerunku scenicznym. Ostatnio mówi się o nim dużo i głośno, często niestety pada ofiarą hejtu. Dlatego zastanawia motywacja postępowania dojrzałych kobiet - fanek, które dla "fejmu" ośmieszają nie tylko siebie ale przede wszystkim artystę...
Odpowiedz
10Zgadzam się0Nie zgadzam się
GiovanniXXIII,zgłoś
Do czego to doszło, że kobiety w tak poważnym wieku zachowują się tak niepoważnie. Kiedys tego nie było. Do tego porównanie się do 12 apostołów to jawna herezja!!!!
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 16