Ralph Kaminski wzruszony? Odwiedził swoje przedszkole

Ralph Kaminski wzruszony. Odwiedził niezwykłe miejsce

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
05.06.2024 17:15

Ralph Kaminski opublikował wzruszający post. Na Instagramie wspomina czasy dzieciństwa. Odwiedził przedszkole, do którego dawniej uczęszczał. Łzy same cisną się do oczu. Artysta postanowił spotkać się z dziećmi. Jakich rad im udzielił?

Ralph Kaminski to popularny polski artysta. Można go znać z piosenek takich jak "Kosmiczne Energie", "2009" czy "Pies". W lutym tego roku zakończył ostatnią trasę promującą jego najnowszy album "Bal u Rafała". Artysta wystąpił na największych halach w Polsce. Odwiedził Poznań, Warszawę, Gdynię, Katowice i Wrocław. Obecnie robi sobie przerwę od koncertów. W tym czasie skupia się na odpoczynku i tworzeniu nowej muzyki. Piosenkarz jednak nie pozwoli fanom o sobie zapomnieć. Na Instagramie opublikował wzruszający post.

Ralph Kaminski o relacji z miastem rodzinnym

Ralph Kaminski urodził się w Jaśle. W swojej twórczości często nawiązuje do rodzinnego miasta. Nie ukrywa, że wiąże z nim zarówno wspaniałe i beztroskie, jak i bolesne wspomnienia. Nie wstydzi się tego, że urodził się właśnie tam. Pomimo że w utworze "Autobusy" śpiewa: "z małego miasta, w światowy sen", to ogromnie docenia początki kariery, którą budował już od najmłodszych lat.

trwa ładowanie posta...

Artysta odwiedza swoje przedszkole

Na Instagramie piosenkarza pojawił się post, w którym wspomina dziecięce lata. Ralph relacjonuje wizytę w swoim przedszkolu. Wszystko z okazji 65-lecia placówki: "Po 28 latach wróciłem dzisiaj do mojego przedszkola, które obchodzi w tym roku 65 lat. To tutaj pierwszy raz występowałem i również podczas jednej z akademii zaśpiewałem (okazało się że mam talent wokalny). Również w tym miejscu zafascynowałem się teatrzykami, które czasami do nas przyjeżdżały".

trwa ładowanie posta...

Piosenkarzowi udało się nawet spotkać byłą wychowawczynię: "Dzisiaj również po tym długim czasie spotkałem moją wychowawczynię Panią Małgorzatę Baran - wspaniałą pedagog, pełną ciepła i dobroci. Ogromnie się wzruszyłem. Dziękuję za wszystko". Dodatkowo miał możliwość podziwiać występ przygotowany przez dzieci, które obecnie uczęszczają do przedszkola: "dziękuję [...] wszystkim dzieciakom za piękny występ".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Maria J,zgłoś
Wzruszające spotkanie po tylu latach. Miło, że Ralph został wyróżniony i zaproszony na tak ważną uroczystość. Cudowne zdjęcia, a zwlaszcza z wychowawczynią. To zaszczyt mieć takiego wychowanka.Ale też widać, że to przedszkole jest wyjątkowe i pracują w nim wspaniali ludzie.Dziękuję za wysiłek jaki jest wkładany w wychowanie małych, pięknych przedszkolaczków.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się