Internautka zszokowana wiadomościami 11-latka

Przejrzała telefon 11-letniego brata. Odkryła sprośne SMS-y [OPINIA]

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
05.01.2024 16:00

W internecie pojawił się niepokojący wpis. Dziewczyna poskarżyła się na zachowanie młodszego brata.

Dzieci i młodzież obecnie chętnie oglądają live'y patostreamerów, gale freak fightowe i korzystają z innych, nieodpowiednich rozrywek. Rodzice bardzo często nie kontrolują tego, co robi ich potomstwo. Dzieci mają łatwy dostęp do gorszących stron internetowych, a także do różnych popularnych używek. Wszystko to kształtuje ich stosunek do ludzi oraz świata. Nietrudno więc o zdeprawowaną młodzież, która nie szanuje innych, siebie oraz swojego zdrowia.

Szokujące odkrycie internautki

4 stycznia pewien internauta udostępnił na portalu X zrzut ekranu z anonimowym wpisem zaniepokojonej dziewczyny. Podzieliła się szokującym odkryciem. Jej brat przez nieuwagę zostawił odblokowany telefon, więc z troski i ciekawości postanowiła go sprawdzić. Okazało się, że 11-latek wcale nie jest takim aniołkiem, jakiego udawał w domu przed rodzicami.

Internautka zszokowana wiadomościami 11-latka
Internautka zszokowana wiadomościami 11-latka (Canva)

Dziewczyna wspomniała o tym, że jej brat pali elektryczne papierosy i prawdopodobnie kupuje je także kolegom. Ponadto planował ukraść 500 zł z portfela własnej matki. We wpisie czytamy również: "raz napisał do dziewczyny ze swojej szkoły (podstawówka), czy by mu zrobiła l*da". Wypisywał podobne niestosowne rzeczy do innych koleżanek ze szkoły, wyzywając je od m.in. p*szczalskich. Zdarzyło mu się również poważnie pobić kolegę z klasy.

E-papierosy największym problemem?

Największym zmartwieniem siostry zdeprawowanego 11-latka jest to, że chłopak pali elektryczne papierosy. Pisząc: "nie wiem, czy to stało się normą 11-latków, zwłaszcza to palenie?" kładzie nacisk na niedozwoloną dla nieletnich używkę. Mniej obchodzi ją fakt, iż dziecko kradnie i wdaje się w bójki. Nie przejęła się też tym, że chłopiec ma zero szacunku do dziewczyn i składa im nieodpowiednie propozycje.

Internautka zszokowana wiadomościami 11-latka
Internautka zszokowana wiadomościami 11-latka (Canva)

Internauci nie pozostali obojętni na tę sytuację. Jeden z użytkowników X pisze: "pyta się koleżanki o l*da, inne wyzywa od dz*wek, bije kolegów, kradnie matce pieniądze, ale największym problemem jest palenie". Inny przewiduje: "To chyba klasyczny efekt wychowania na YouTube i stronach p*rno. Kontent typu Fame MMA czy Goats uczy małolatów stosunku do świata, kobiet w szczególności. Takie będzie pokolenie. Ciekawe co z tego wyjdzie".

Wpis wstrząśniętej internautki
Wpis wstrząśniętej internautki (xNvimvDx , X)

Przerażający jest również fakt, że niektóre osoby w komentarzach wyznają, że zachowanie chłopca jest normą w obecnej rzeczywistości. Nowe pokolenia wychowane na "papce" i "śmieciowym" kontencie swoich ulubionych twórców mogą przejawiać takie zachowania znacznie częściej, niż nam się wydaje.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0