Prawicowy influencer zachwyca się lodem. Urzekł go "chrupiący napletek"

Prawicowy influencer zachwyca się lodem. Urzekł go "chrupiący napletek"

Źródło zdjęć: © X
Redakcja Vibez,
19.06.2024 13:30

Kontrowersyjny prawicowy influencer PapJeż p0lak zdecydował się na szczere wyznanie. Ujawnił się jako miłośnik pewnego rodzaju lodów.

PapJeż p0lak jest znanym użytkownikiem portalu X. Mężczyzna to aktywny komentator życia politycznego i społecznego, który nie kryje się ze swoimi radykalnymi poglądami. Jawnie wspiera Konfederację, chociaż nie należy do jej bezkrytycznych zwolenników. Szczególnie dużą estymą darzy Janusza Korwin-Mikkego i mocno krytykował partię za zwrócenie się przeciwko "ojcowi założycielowi".

PapJeża p0laka na X obserwuje prawie 60 tys. osób. Jego wpisy często są na granicy poprawności - nawet na profilu należącym do obrońcy wolności słowa Elona Muska. Mężczyzna postuje swoje skrajnie rasistowskie, homofobiczne i mizoginistyczne opinie oraz komentarze, bez żenady posługując się słowami, które już dawno wyszły z przestrzeni publicznej i zostały uznane za obraźliwe.

Dość niespodziewanie internauta postanowił podzielić się ze swoimi followersami upodobaniem do pewnych lodów. Nie omieszkał opisać ich w sugestywny sposób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

STYSIO: Chodziłem do patologicznej szkoły - NIKT NIE PONIÓSŁ KONSEKWENCJI

Plus za "chrupiący napletek". Radykał ocenił loda

PapJeż p0lak w barwny sposób opisał przymioty lodów Kaktusów, zostawiając im recenzję niczym Książulo.

"Czy lód kaktus to GOAT wśród lodów? Jak Najbardziej. Jeszcze jak" - napisał, odnosząc się do słów prawdziwego papieża Polaka. Dalej kontynuował: "Plusy: Cena - tani nawet. Smak - no smaczny. Wygląd - fajny taki i ma chrupiącego napletka. Minusy: brak" - napisał na X, wstawiając również zdjęcie loda.

trwa ładowanie posta...

Zastawiający w tej recenzji jest oczywiście dobór słów, szczególnie zważywszy na to, że PapJeż p0lak należy do osób głośno grzmiących o rzekomej seksualizacji dzieci przez społeczność LGBT, ich natarczywym manifestowaniu seksualności i orientacji, co jest oparte wyłącznie na krzywdzących stereotypach.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0