x

Młody Jeżyk do polizania. OKI wypuszcza lody z Kaktusem?

Źródło zdjęć: © Instagram, materiały promocyjne
Redakcja Vibez,
09.05.2024 14:30

Wakacyjne collabo specjalisty od letniaczków nadchodzi? Kaktus wypuścił grafiki, sugerujące, że już wkrótce do sprzedaży trafią lody stworzone we współpracy z OKIM.

Czyżby kolejny raper z przytupem wszedł w branżę gastro? Wszystko wskazuje na to, że tak. Spożywcze rzeczy z brandem raperów czy influencerów mają spore powodzenie na rynku, nie tylko wśród fanów. Oczywiście zdarzają się wtopy. Nie wszystko może być żyłą złota jak lody Ekipy, mochi Quebonafide czy sukcesilliana Kizo.

Konsumenci trafili też na niewypały jak np. produkty z serii uczta sanah, napoje Ekipy czy Doze Buddy. Energetyki influencera nie są jeszcze całkowicie spisane na stratę, aczkolwiek klienci licznie narzekają na smak i stosunek jakości do ceny.

Kolejnym artystą, który spróbuje swoich sił na gastrorynku, prawdopodobnie jest OKI. Raper jest już prawie na ostatniej prostej przed wydaniem albumu "ERA47", która jest zapowiadana jako nowa epoka w polskim hip-hopie. Czy jego hipotetyczne ruchy z Kaktusem jeszcze bardziej podgrzeją atmosferę wokół płyty?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

OKI + Sobel - ILE LAT?

OKI będzie mieć swoje lody? Kaktus spoileruje Młodego Jeżyka na patyku

Ktoś powie, że nie było bardziej viralowych lodów od lodów Ekipy, ale czy młodzi ludzie pamiętają lody Dody? OKI nie byłby pierwszym artystą, który miałby takie collabo, ale nie da się ukryć, że w prezentowanej grafice wszystko siedzi.

Estetyka, letni vibe, nadchodzące wakacje, premiera albumu, no i oczywiście jasne wskazówki w postaci "fryzury" i okularów Kaktusa - nie sposób nie odczytać tych hintów inaczej niż jako nadciągającego collabo OKIEGO z producentem lodów.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0