Książulo pokazał dziewczynę

Książulo pokazał dziewczynę. Tak znosi sławę króla kebabów

Źródło zdjęć: © Książulo / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.06.2024 16:30

Jak wygląda życie z jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce? Niekoronowany (jeszcze) król kebabów Szymon Nyczke, znany jako Książulo, pokazał, czym zajmuje się jego dziewczyna.

Czy można jeść kebaby i zostać gwiazdą internetu? Youtuber Szymon Nyczke, znany jako Książulo, udowadnia, że jak najbardziej. Twórca filmów jeździ po Polsce w towarzystwie kumpla Wojka i ocenia, jak smakuje mu jedzenie. Tylko tyle i aż tyle.

Materiały od Książula to nie tylko obżeranie się fast foodami. To treści, które mogą zmienić ludziom życie o 180 stopni. Przykładem jest legendarny już film o upadającej cukierni w Warszawie. Kiedy Książulo przyznał lokalowi znak jakości ("muala"), następnego dnia ustawiła się długa kolejka po słodkości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Książulo pokazał swoją dziewczynę

Książulo - jak przystało na internetowego twórcę - ma na koncie dramę. Opublikował krytyczną recenzję budki z kebabem Filipa Chajzera. Celebryta źle zniósł szczerą opinię i zaczepił "króla kebabów" w wulgarny sposób. Była to prowokacja, by zawalczyć z Szymonem we freak fightach. Książulo nie skusił się na ogromne pieniądze i zostawił Chajzera niepocieszonego.

Szymon rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego. Wiadomo, że ma dziewczynę o imieniu Marta. Nie pokazuje jej twarzy, co jest całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę skalę popularności Książula. Szymon zdecydował się pokazać, czym zajmuje się jego partnerka. Okazało się, że pomaga mu w montowaniu filmów.

"Jak Marta znosi twoją popularność?" - pytanie o takiej treści dostał Książulo od fana na Instagramie. Odpowiedział zdjęciem swojej partnerki przed monitorem. Dodał też kilka słów komentarza: "Właśnie montuje dla was jutrzejszy film, także chyba jakoś daje radę".

Książulo pokazał dziewczynę
Książulo pokazał dziewczynę (Książulo , Instagram)

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

podobno NAJLEPSZA KANAPKA NA ŚWIECIE

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 45
gdzie moj koment,zgłoś
cenzura, jutuber ma za co płacić redakcjom, to fakt
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
zeze,zgłoś
serio to taki news?
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Fagata...
Odpowiedz
4Zgadzam się4Nie zgadzam się