Check out english version
społeczeństwo
Ile osób można obrazić w jednym wpisie? Przemysław Czarnek idzie na rekord
Pozwała rodziców za to, że przyszła na świat

Pozwała rodziców za przyjście na świat. Hipokryzja roku?

Źródło zdjęć: © TikTok - Kass Theaz / Canva, TikTok
Natalia Witulska,
29.05.2023 12:45

Ogromne emocje wywołał film udostępniony na TikToku przez Kass Theaz. Kobieta pozwała rodziców za to, że została poczęta bez zgody. "Nikt nie spytał mnie o zdanie".

Kass Theaz wzbudziła wśród użytkowników TikToka ogromne kontrowersje. W emocjonalnym filmie musiała tłumaczyć się ze swojej hipokryzji. Kobieta pozwała bowiem swoich rodziców za to, że przyszła na świat, a sama jest mamą. O co chodzi?

"Wiele osób jest zszokowanych"

Influencerka, którą na TikToku obserwuje ponad 140 tys. ludzi, tłumaczyła, że jej rodzice "przyczynili się do jej poczęcia" i dlatego postanowiła wystąpić przeciwko nim "na drogę sądową".

- Nie wyrażałam zgody na bycie tutaj - powiedziała Kass.

W innym udostępnionym tiktoku kobieta poinformowała, że musi jechać do sklepu, aby kupić swoim dzieciom ubrania. Użytkownicy, którzy obserwują Kass Theaz, byli w szoku. Zaczęli pisać kobiecie, że skoro sama ma dzieci, to jest po prostu hipokrytką. Odpowiedź influencerki była krótka.

- Ja swoje pociechy adoptowałam. Nikogo nie zmuszałam do przyjścia na świat - skwitowała.

trwa ładowanie posta...

Jesteś w ciąży? Musisz iść do medium

Kass Theaz w filmie, w którym tłumaczyła się z posiadania dzieci, stwierdziła, że nikogo nie skrzywdziła i ma czyste sumienie. Według niej, jeśli ktoś chce mieć potomstwo, powinien je adoptować. Jeżeli natomiast kobieta dowie się, że jest w ciąży, musi... iść do medium.

- Jeśli jesteś w ciąży, musisz zatrudnić medium. Musisz zapytać dziecko, czy aby na pewno chce tu być. Pamiętaj, że jeżeli dowiesz się, że nie chce, musisz je usunąć. Inaczej ono cię pozwie, ponieważ ja je tego nauczę. Jest to moja życiowa misja. Chcę sprawić, że dzieci będą pozywały rodziców, by nie musiały pracować. Sama mam dzieci, ale je zaadoptowałam. Zrobiłam to w etyczny sposób - powiedziała Kass w filmie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 24
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 106
  • emoji smutek - liczba głosów: 36
  • emoji złość - liczba głosów: 66
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Komentarze (0)
arrow
Aktywiści blokowali Maraton Warszawski. "Żadnego nowego gazu"