Szafarowicz podsumował  "Jarmark Cz(trz)askowskiego"

PoPiS Szafarowicza. "Jarmark Cz(trz)askowskiego okazał się hitem"

Źródło zdjęć: © Dawid Wolski / East News, X
Konrad SiwikKonrad Siwik,05.04.2024 12:45

To kolejna już poPiSówka w wykonaniu Oskara Szafarowicza. Tym razem działacz PiS pochwalił się sukcesem, jaki odniósł organizowany przez niego "Jarmark Cz(trz)askowskiego".

Oskar Szafarowicz, który startuje w wyborach na radnego Warszawy, jednocześnie wspierając kandydata na urząd prezydenta stolicy Tobiasza Bocheńskiego, robi wszystko, by zdyskredytować jego głównego konkurenta. Mowa oczywiście o Rafale Trzaskowskim, który według wielu komentujących - w tym Krzysztofa Stanowskiego - nie ma godnego przeciwnika. Trudno więc dziwić się, że jego oponenci dwoją się i troją, żeby podkopać jego pozycję.

Jednym z głównych adwersarzy Rafała Trzaskowskiego jest Oskar Szafarowicz, który otwarcie sprzeciwia się dotychczasowym działaniom prezydenta Warszawy. Działacz PiS po "straganie Donalda Tuska" otwartym w lecie zeszłego roku zdecydował się na kolejny happening. Tym razem poświęcony włodarzowi stolicy.

Oskar Szafarowicz chwali "Jarmark Cz(trz)askowskiego"

"PoPiSówka" idealnie wpisuje się w narrację prowadzoną przez Szafarowicza. Większość jego działań skupionych jest na popisywaniu się osiągnięciami partii Kaczyńskiego. Biorąc pod uwagę, że jest już PO rządach PiS, słowo to nabiera jeszcze większego wymiaru. A skoro o chwaleniu mowa, Oskar szczyci się organizacją "Jarmarku Cz(trz)askowskiego".

Jarmark Cz(trz)askowskiego okazał się hitem. Warszawiacy chętnie podsumowywali z nami 18 lat rządów PO i ponad 5 lat rządów Rafała Trzaskowskiego w stolicy

- pisze Szafarowicz

Szafarowicz twierdzi, że "kolorowy festyn to jego odpowiedź na szarą rzeczywistość miejskich wyzwań". Szkoda, że kolory przeszkadzają mu, jeśli chodzi o społeczność LGBT. A może coś się zmieniło, skoro Oskar miał nadzieję, że tęczowa czapeczka ze śmigłem, którą nosił na głowie, "wywoła zainteresowanie włodarza".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Kandydat na radnego nazywa prezydenta "dup..."

Mimo nieobecności głównego zainteresowanego Szafarowicz i tak uznał, że jarmark okazał się sukcesem. Zorganizował nawet loterię, w której główną nagrodą był rogal. Oskar nie zamierza jednak zwalniać tempa, o czym świadczy jego zapowiedź kontynuacji happeningu, w której próbował użyć ordynarnego określenia w stosunku do Trzaskowskiego.

Kontynuacją jarmarku będzie niedzielna akcja promocyjna - każdy może nabyć w specjalnych lokalach magiczny bilecik, by wysłać dup… Pana Prezydenta na zieloną trawkę. Niech ma czas na gaszenie płonącej planety

- zapowiedział Szafarowicz.
trwa ładowanie posta...

Zapewne działacz PiS miał na myśli wybory samorządowe, które odbędą się już 7 kwietnia. Jako kandydat na radnego Warszawy mógłby jednak być nieco bardziej okrzesany i powstrzymać się od nazywania kogokolwiek "dup*arzem". W końcu taki język nie przystoi osobie, która chce "godnie" reprezentować warszawiaków. O tyle dobrze, że swoim brakiem ogłady jasno pokazuje, jakim jest kandydatem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 56
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 28
  • emoji kupka - liczba głosów: 252
Szczenięce Obelgi,zgłoś
To by się zgadzało . Tak to PIS partia wodza Kaczyńskiego. Poziom obelg i wyzwisk z piaskownicy. Przekręcić nazwisko, wyśmiać wady fizyczne. To właśnie PiS.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
prawo i sprawiedliwość w wydaniu oskarka - to ciągły hejt i opluwanie bliźniego swego. oskarku nisko upadłeś.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Tyle,zgłoś
Do twarzy mu w tej czapce 😂 Prawdziwy polski patriota 🤣
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 124
Komentarze (124)
Powrót