Oskar Szafarowicz organizuje "Jarmak Cz(Trz)askowskiego"

"Jarmak Cz(Trz)askowskiego". Szafarowicz zaprasza na event

Źródło zdjęć: © X
Konrad SiwikKonrad Siwik,02.04.2024 16:45

Oskar Szafarowicz, znany z kontrowersyjnych aktywności politycznych w szeregach PiS, ogłosił plany zorganizowania "Jarmaku Cz(Trz)askowskiego" w Warszawie. Ta inicjatywa, jak twierdzi Szafarowicz, nie jest żartem.

Najbardziej zaangażowany działacz młodzieżówki PiS Oskar Szafarowicz kandyduje na radnego Warszawy. W wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia, startuje z siódmego miejsca listy partii Jarosława Kaczyńskiego. Żeby wbić trzecią siódemkę, Szafarowicz przygotował siedem segmentów, z którymi idzie do wyborów.

Kandydatem na prezydenta Warszawy wspieranym przez Szafarowicza jest Tobiasz Bocheński. Konkurent Rafała Trzaskowskiego niedawno próbował wbić szpilę obecnemu prezydentowi Warszawy. Nagrał spot, w którym głównym bohaterem jest koń. Film nie do końca przypadł do gustu internautów. "Tragiczny spot tragicznej kampanii wyborczej" - tak zareagował ekspert od komunikacji internetowej Wojtek Kardyś, gdy obejrzał nagranie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Oskar Szafarowicz organizuje "Jarmak Cz(Trz)askowskiego"

Próbę dyskredytacji Rafała Trzaskowskiego w "spocie wyborczym" podjął również Oskar Szafarowicz. Kandydat na radnego Warszawy już wcześniej w podobny sposób zaczepiał choćby Donalda Tuska, nazywając go "Słońcem Narodu". Teraz działacz PiS ogłosił plan organizacji "Jarmaku Cz(Trz)askowskiego". PiSfluencer napisał na X:

Szafarowicz, aleś wymyślił (cytując klasyka). Zaznaczcie w kalendarzu, bo nie może Was zabraknąć. W czwartek o 10:30 na Placu Bankowym przed ratuszem pierwszy w historii JARMAK CZ(TRZ)ASKOWSKIEGO

- ogłosił Szafarowicz.

"Zapraszam serdecznie wszystkich warszawiaków, gości z Polski i świata oraz media od prawa do lewa - szykuje się moc atrakcji. Zachęcajcie wszystkich spragnionych wrażeń" - dodał Oskar.

Szafarowicz zwrócił się też bezpośrednio do Trzaskowskiego, zapewniając, że i dla niego nie zabraknie miejsca. "Panie Rafale, nawet wygodny taborecik się znajdzie".

Oskar opublikował swoje ogłoszenie 1 kwietnia. Można więc pomyśleć, że "Jarmak Cz(Trz)askowskiego" to żart. Działacz PiS podkreślił jednak, że "to nie prima aprilis, to kolorowa warszawska rzeczywistość, która może wywołać nieraz zawroty głowy".

trwa ładowanie posta...

Wydarzenie planowane na 4 kwietnia 2024 roku ma odbyć się na Placu Bankowym przed siedzibą ratusza. Szafarowicz zaprasza wszystkich warszawiaków, a także gości z Polski i ze świata, niezależnie od ich poglądów politycznych, obiecując "moc atrakcji".

Organizacja "Jarmaku Cz(Trz)askowskiego" jest kolejnym epizodem i próbą ośmieszenia obecnego prezydenta w burzliwym życiu politycznym Warszawy, gdzie walka o władzę i wpływy przybiera niekiedy żenujące formy. Czy ta inicjatywa Szafarowicza przyczyni się do debaty publicznej, czy jedynie zaostrzy podziały? Przekonamy się już niebawem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
lolo,zgłoś
Komu teraz dajesz?
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
weteranka pielgrzymek,zgłoś
Dumny Polski Narod domaga się dla siebie takich jarmarków i takich odpustów. Jarosław i Antonio oklapli jakoś ...
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
obywatel,zgłoś
a kto to wogóle jest i po co o kimś takim piszecie?? Płaci wam za to? ... żałosne...
Odpowiedz
14Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4