"Plaga zb*ków" Ostrzega przed wizytami w galeriach handlowych

"Plaga zb*ków". Ostrzega przed wizytami w galeriach handlowych

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
25.03.2024 17:00

Tiktoker Ackerovsky zdecydował się przestrzec swoich widzów i nagłośnić temat potencjalnych nadużyć w galeriach handlowych. Tym razem nie chodzi ani o armię pełzaczy, ani o gangi z Posnanii.

Co się dzieje w polskich galeriach handlowych? Dobre pytanie. Jak się okazuje, centra handlowe to nie tylko miejsca spotkań, ale również pola bitwy (patrz Posnania) czy akcji dywersyjnych. Informowaliśmy już o gangach nastolatków terroryzujących galerię w Poznaniu oraz o grupach pełzaczy przeszkadzających pracownikom sklepów i punktów gastronomicznych.

Jakby ludzie spędzający czas w centrach handlowych nie mieli dość kłopotów, tiktoker Ackerovsky zaalarmował o kolejnym problemie. Stwierdził, że nie da się opisać go inaczej niż "plaga zb*czeńców". Ci mają grasować w galerii Port Łódź. Administracja podobno jest bezradna.

Ostrzega przed podglądaczami w centrach handlowych

Tiktoker Ackerovsky w swoim filmie pokazuje wywiercone dziurki w toaletach w galerii handlowej Port Łódź. Podkreśla, że zostały wywiercone ręcznie w konkretnym celu.

"Są to dziury wywiercone przez zb*ków, którzy przez nie podglądają i robią zdjęcia" - alarmuje Ackerovsky, dodając, że w ciągu ostatniego miesiąca nakrył trzech podglądaczy.

Ochrona budynku jest bezradna. Administracja podobno nie może nic zrobić, a problem z miłośnikami voyeryzmu występuje w Port Łódź od otwarcia galerii. Ackerovsky jest oburzony, że przez 14 lat nikt nie zrobił nic, by powstrzymać działania podglądaczy i nikt nawet nie zakleja dziur.

trwa ładowanie posta...

Czy korzystanie z publicznych toalet jest niebezpieczne?

Sekcja komentarzy pod filmem Ackerovsky'ego zapłonęła. Internauci piszą o podobnych przypadkach w innych miejscach: "toalety w metrze to jakaś totalna plaga" - uważa Jakub. Ktoś inny dodaje, że sprawa jest nagłaśniana na facebookowej grupie Łodzi. Ktoś inny dziękuje tiktokerowi za jego ostrzeżenie: "czeka mnie rozmowa z córkami".

"Wolałem żyć w nieświadomości. Teraz będę czujny w publicznych" - podsumował jeden z internautów. Film tiktokera został wyświetlony ponad 300 tys. razy. Czy jego apel trafi do zarządzających galerią Port Łódź?

STYSIO: Chodziłem do patologicznej szkoły - NIKT NIE PONIÓSŁ KONSEKWENCJI

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0