Crawly Family weszli do lodówek w sklepie

Weszli do lodówki w sklepie. Pełzająca grupa znów w akcji

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
21.01.2024 16:30

Na TikToku pojawiło się kolejne nagranie Crawly Possessed. Młodzież pełza po sklepie spożywczym i wchodzi do lodówek. Internauci są oburzeni ich zachowaniem.

Crawly Possessed to popularny profil na TikToku, który zapoczątkował kontrowersyjny trend chodzenia na kolanach w miejscach publicznych. Grupa nastolatków umawia się z pomysłodawcą projektu i wspólnie nawiedzają polskie galerie handlowe. Na początku zaczęło się niewinnie, jednak niedawno Crawly Family posunęli się o krok za daleko.

Crawly Possessed weszli do lodówek

Niedawno na TikToku pojawiły się kolejne nagrania Crawly Possessed. Tym razem grupa pełzającej młodzieży obrała sobie za cel sklepy spożywcze. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że weszli oni do lodówek i zamrażalników. Internauci przywykli do niestandardowych filmików "pełzaczy", natomiast tym razem ci mocno przesadzili.

trwa ładowanie posta...

Internauci burzą się, ponieważ nikt nie ma ochoty kupować produktów spożywczych z lodówek i zamrażalników, do których ktoś wchodził w brudnych ubraniach. Użytkownicy portalu X piszą: "Ludzie dostają szału, jak ktoś dotyka bułki bez rękawiczek, a te zwierzęta z buciorami na półki włażą. Nagrali swoje r*je i nikt ich za to nie ukarze?", "Gdzie jest ochrona sklepu?". Do dyskusji przyłączyła się również Najjjka: "Czego to ta młodzież nie wymyśli. To co dopiero będzie, gdy za niedługo wejdzie zakaz zadań domowych. Co te dzieci będą robić z tym wolnym czasem?".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
A CO,zgłoś
PROCESORY IM SIĘ PRZEGŻAŁY !!!!
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Przyblokować te lodówki na parę godzin, później wyciągnąć za odmrożone uszy, następnie zapłata za towar w lodówce i jej dezynfekcję.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Wychowawca,zgłoś
Pała gaz pała gaz rozmowa wychowawczo dyscyplinująca w podziemiach.
Odpowiedz
11Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5