Patrycja Mołczanow o Pandora Gate

Patrycja Mołczanow o Pandora Gate. "Straciłam współprace"

Źródło zdjęć: © Instagram - Patrycja Mołczanow / Instagram
Natalia Witulska,
21.10.2023 10:15

Patrycja Mołczanow skomentowała aferę Pandora Gate. Influencerka przyznała, że przez internetowy skandal straciła współprace i jest jej trudniej niż dotychczas.

Patrycja Mołczanow to polska influcenrka. Największą sławę zyskała przez udział w projekcie Team X2. Projekt był współtworzony przez Stuarta B., który jest oskarżony o ped***lię oraz utrzymywanie niestosownych kontaktów z nieletnimi fankami.

Patrycja Mołczanow odpowiedziała na pytania naszej redakcji dotyczącej całej afery. Okazało się, że influencerka odczuła jej skutki na swojej skórze.

Patrycja Mołczanow o Pandora Gate

Patrycja Mołczanow spytana o Pandora Gate wprost przyznała, że odczuła skutki afery. Przyznała jednak, że dotarło do niej, iż udostępniała nic nie wnoszące treści, więc musi zmienić podejście do pracy.

- Na moją karierę (wpłynęła - red.) na pewno. Na pewno wpłynęła w negatywny sposób, gdzieś tam na współprace, szczerze, ale zobaczę. Bo ja też w 100 proc. nie opieram swojej działalności na internecie. Będę po prostu kombinowała, robiła dużo innych rzeczy, bo nie chcę się zamykać tylko na internecie - powiedziała Patrycja.

trwa ładowanie posta...

Patrycja Mołczanow odpowiedziała również na pytanie, czy czuje się poszkodowana po aferze Pandora Gate.

- Jest, co jest. Ja też wiem jakie treści publikowałam. Wiem, że nie do końca one były wartościowe w niektórych momentach. I też przyjmuję to, co jest po prostu, bo jest to też w jakiś sposób potrzebne na pewno, takie oczyszczenie - skomentowała sprawę Patrycja.

MROCZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKIEGO YOUTUBA

Influencerka przyznała, że to, co się wydarzyło jest karygodne, oraz niedopuszczalne. Powiedziała, że była zszokowana informacjami, które do niej docierały.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6