.

Ile Konopskyy zarobił na filmie o Pandora Gate? Czy został milionerem?

Źródło zdjęć: © Konopskyy / YouTube
Oliwia Ruta,
09.10.2023 12:00

Liczby pod ostatnim filmem Konopskiego dotyczącym sprawy Stuu i Pandora Gate zwariowały. Youtuber pobił rekordy oglądalności, przyrostu subskrybentów oraz liczby reakcji internatów na materiał. Czy finansowe przychody z wideo Konopskiego można liczyć w milionach?

Konopskyy to youtuber prowadzący kanał o tematyce commentary. Chłopak razem z Sylwestrem Wardęgą postanowił rzucić światło na sprawę wykorzystywania osób nieletnich przez Stuu i innych youtuberów. 3 października na kanale WATAHA - Krulestwo został opublikowany pierwszy z materiałów dotyczący afery. Druga część, bardziej wyczekiwana przez interanutów, ujrzała światło dzienne 8 października i została dodana na kanał Konopskiego. Ile młody youtuber zarobił na publikacji filmu?

Czy film Konopskiego zarobił miliony?

Jedno jest pewne. Film Mikołaja zarobił miliony, ale wyświetleń. W momencie pisania tego artykułu wideo zobaczyło już 6,5 mln osób, a liczba nadal rośnie w zawrotnym tempie. Jeśli chodzi o przychody z filmu to są one równie zdumiewające, natomiast nieco niższe. Tiktoker i youtuber z kanału "Czarno na Białym" pokusił się o małe dochodzenie w tej sprawie i podał minimalną kwotę, jaką zrobił Konopskyy na publikacji materiału.

trwa ładowanie posta...

Ile zarobił Konopskyy na filmie dotyczącym Pandora Gate

Tiktoker pokazuje swoje dane z portalu YouTube, które przedstawiają, że na swoim filmie zarobił on ponad 7 tys. zł za ponad 700 tys. wyświetleń. Z obliczeń wynika, że otrzymał on 10 zł za każde tysiąc wyświetleń. Idąc tym tropem wideo Konopa zarobiłoby w tym momencie 65 tys. zł. "Czarno na Białym" szacuje, że liczba wyświetleń materiału Konopskiego wzrośnie do ok. 11,4 mln wyświetleń, co pozwoli Mikołajowi zarobić 114 tys. zł.

Biorąc pod uwagę, że film Konopskiego jest kilkukrotnie dłuższy od filmu na kanale "Czarno na Białym", youtuber radzi pomnożyć zarobki minimum dwukrotnie, co daje 228 tys. zł. Na koniec tiktoker wspomina o tzw. lewych wyświetleniach, czyli wszystkich osobach, które nie były w stanie odpalić wideo, ponieważ przeciążyło serwery YouTube. Takie osoby próbowały włączyć materiał kilkukrotnie zaburzając statystyki, dlatego należy odjąć 1/4 wyświetleń od całości. Po wszystkich działaniach wyszła minimalna kwota 171 tys. zł, którą mógł zarobić Konop.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 15
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 65
Pepin Krótki,zgłoś
Poszukaj w google ... DONACJA KONSTANTYNA a dowiesz sie PRAWDY, jak powstał Kościół Rzymsko Katolicki ... KŁAMSTWA, FAŁSZERSTWA I OSZUSTWA 1300 LAT KŁAMSTW KRK
Odpowiedz
1Zgadzam się2Nie zgadzam się
Fhhfxvj,zgłoś
Yt płaci za reklamy a nie wyswietlenia
Odpowiedz
11Zgadzam się2Nie zgadzam się
Vvgv,zgłoś
Jak widzę co się dzieje na świecie to utwierdzam się w przekonaniu, że ludzkość powinna wyginąć. Im szybciej, tym lepiej.
Odpowiedz
38Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 12