x

Opublikowała zdjęcie z siłowni. Oskarżył ją o eksponowanie ciała

Źródło zdjęć: © X
Maja Kozłowska,
03.05.2024 11:57

Internautka pochwaliła się zdjęciem z siłowni. Fotografia poszła w viral. Jeden z komentujących mężczyzn twierdzi, że dziewczyna "ma nierówno pod kopułą".

Na X dawno już nie było afery o zdjęcia kobiet na siłowni. Raz na jakiś czas temat wraca jak bumerang. Niezależnie czy fotografię doda bardzo wysportowana osoba, ktoś, kto dopiero zaczyna ćwiczyć, czy ktoś, kto pracuje nad zrzuceniem wagi - efekty zawsze są podobne. Zarzuty o atencyjność, "wypinanie się", seksualizację lub obrzydzanie ćwiczeń innym.

Niektórzy nie są w stanie pojąć, że legginsy i top to normalny strój do ćwiczeń, a kobiety przychodzą na siłownię dla siebie - nie po to, żeby kusić mężczyzn (oczywiście zmuszanych, aby się im przyglądać).

Najnowsza drama wybuchła w majówkę i to na polskiej stronie X. Internautka Staliineczka dodała zdjęcie z sali ćwiczeń i opatrzyła je podpisem: "a wy co, skacowani po harnasiach". Dziewczyna stoi prosto z jedną ugiętą nogą, ma na sobie legginsy i treningowy top. To wystarczyło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

"Zdiagnozował" u obcej kobiety zaburzenia psychiczne. Dokonał tego na podstawie zdjęcia

Obrzydliwych komentarzy pod zdjęciem i w cytowanych wpisach jest cała masa. "Ale dz*wkarski strój". "Widać, że panna szuka bolca. Któryś chętny?". "Nie. My doopę w gym wypinamy na Twitterze i myślimy, że jesteśmy łaski godne miejsca w O*lyF*ns".

Prawdziwą sensację wywołała jednak analiza zdjęcia Staliineczki przez Łukasza Kopczyka - konserwatywnego dziennikarza votum.fm.

"W social mediach kobieta publikująca takie zdjęcia oznajmia wprost: "mam nierówno pod kopułą". Dlaczego?

- tunele w uszach (zaburzenia osobowości),

- legginsy na siłowni i eksponowanie publiczne wybranych elementów ciała (niskie poczucie wartości).

Lepiej więc łyknąć Harnasia" - pisze pewnie Kopczyk.

X
X (X)

Internauci miażdżą konserwatystę. Wypominają mu wymyśloną dziewczynę

Wpis Łukasza Kopczyka ewidentnie jest szkodliwy oraz ma niewiele wspólnego z prawdą. Jego prywatne poglądy przesłoniły mu fakty. "Diagnozuje" całkowicie nieznajomą osobę na podstawie jej zdjęcia i elementów wyglądu. Nauka nie wykazała związku między posiadaniem piercingu a zaburzeniami osobowości, podobnie jak między ubieraniem się w legginsy a niskim poczuciem własnej wartości. Oprócz szerzenia bzdur i antynaukowych tez Kopczyk dodatkowo stygmatyzuje zaburzenia psychiczne. Nie ma nic złego w publicznym przyznaniu się do posiadania problemów.

Internauci wręcz wyśmiali Łukasza Kopczyka. "Pisząc takie teksty, to ty oznajmiasz każdemu wprost, że masz nierówno pod kopułą" - głosi jeden z popularniejszych komentarzy. "Jak napisać: jestem konfiarzem, piwniczniakiem i incelem, nie pisząc tego" - śmieje się inny użytkownik X. Gromota, popularny komentator życia społeczno-politycznego przypomina z kolei Łukaszowi Kopczykowi historię o jego wymyślonej partnerce, która jest jednocześnie jawną pochwałą dla Rosji.

x
x (X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 39
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 30
Nalezy zignorowac i nie reklamowac jakiegos idioty, no ale nie bedzie klikow, prawda? Ale tez zauwazyc nalezy jedno: faceci moga cwiczyc w luznych portkach i koszulkach i nie jest im niewygodnie. Co wiecej, i tu lezy pies pogrzebany, faceci sie eksponuja (zakladajac odslaniajace czy wrecz opinajace czesci garderoby), kiedy wlasnie chca sie pokazac! Co, owszem, nie daje przyzwolenia na wulgarne komentarze czy lubiezne spojrzenia, jednakowoz, bardzo latwo o zle zrozumiane intencje. A biologii nie oszukasz. Dobrze by bylo gdyby oczekiwano, ze obydwie strony sie postaraja zrozumiec siebie nawzajem.
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
rtoŁ,zgłoś
Do PRAWICOWYCH Talibów, to najlepiej by było, gdyby kobiety publicznie chodziły w walonkach i waciakach. Jak wam się nie podoba, to nie patrzcie, i po sprawie.
Odpowiedz
5Zgadzam się5Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Ksiądz Albert,zgłoś
Widocznie ma chcice i potrzebuje zaganiacza w każdej dziurze.
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 28