x

Wiktoria Jaroniewska w opałach? Ktoś zaczepia ją na siłowni

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
28.03.2024 21:00

Wiktoria Jaroniewska udostępniła nowy wpis na portalu X. Influencerka skarży się na mężczyznę, który zaczepia ją podczas treningów na siłowni. Zdradza, że rzuca w jej stronie obrzydliwe komentarze. Dietetyczka jest zszokowana jego karygodnym zachowaniem. Internauci radzą, co zrobić z natarczywym klientem siłowni.

Wiktoria Jaroniewska to popularna polska influencerka. Urodziła się 15 września 2001 r. Tworzy głównie na TikToku oraz Instagramie. W mediach społecznościowych publikuje treści lifestyle'owe i prozdrowotne. Wiktoria z zawodu jest dietetyczką kliniczną. Wraz ze swoim chłopakiem układa diety. Dodatkowo trenuje piłkę ręczną.

Influencerka spróbowała również swoich sił we freakfighcie. W maju 2022 r. Jaroniewska stoczyła debiutancką walkę z byłą uczestniczką programu "Królowe Życia" - Katarzyną Lirsz znaną jako "Laluna". Bitwa odbyła się podczas gali FAME MMA 14. Dietetyczka przyznała, że przygotowania do pojedynku z trwały zaledwie kilka tygodni. Wiktoria pokonała gwiazdę show-biznesu.

Wiktoria Jaroniewska zaatakowana na siłowni

Wiktoria Jaroniewska opublikowała wpis na portalu X. Dietetyczka skarży się internautom, że ostatnio podczas treningu na siłowni zaczepiał ją pewien mężczyzna. Był na tyle natarczywy, że influencerka postanowiła o nim napisać w internecie: "Jakiś starszy typ do mnie na siłce, że mam cudowne ciało, jest na co popatrzeć i pofantazjować. Nawet treningu w spokoju nie można zrobić, bo już wcześniej pytał się mnie, czy mąż mnie kocha".

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Natarczywy mężczyzna nie odpuszcza

28 marca sytuacja się powtórzyła. Influencerka ponownie opublikowała post na portalu X: "Nie zgadniecie. Dzisiaj spotkałam tego samego typa, ale tym razem poszłam od razu na salkę - przylazł za mną. Na szczęście byłam z kolegą, ale nie obyło się bez zaczepek. Kolega pomagał nagrywać mi technikę, a ten: 'gdzie to będzie można obejrzeć hehe'".

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów radzi, aby Jaroniewska zgłosiła sprawę obsłudze: "a nie prościej po prostu zgłosić do obsługi siłowni?", "takie coś powinnaś zgłosić w 'recepcji', raczej zareagują", "na mojej siłowni to sam właściciel by go za bety wyrzucił", "Wiki, zgłoś do obsługi siłowni to. Jak najszybciej. Nie szukaj filmików - po prostu idź, powiedz że gość zachowuje się obleśnie i koniec. Brak twojej reakcji, takiej stanowczej, ten idiota odbiera jako ciche przyzwolenie".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0