Niemiecki polityk nagrał filmik, na którym wylizuje toaletę

Niemiecki polityk przesadził? Internauci mają dość

Źródło zdjęć: © Getty Images, X
Weronika Paliczka,
16.05.2024 20:30

Niemiecka strona X zamarła po tym, jak internet obiegło nagranie kompromitujące lokalnego polityka. Martin Neumaier nagrał filmik, na którym wylizuje pisuar, sedes oraz szczotkę do WC w toalecie publicznej.

Politycy z całego świata są mniej lub bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Jedni wykorzystują je, aby nawiązać kontakt z wyborcami, inni dzielą się na bieżąco podejmowanymi działaniami, które mają usprawnić życie nie tylko osób głosujących na nich. Serwisy społecznościowe są także miejscem, w którym najczęściej wybuchają i są gaszone pożary związane z wizerunkiem. Problemy pojawiają się, gdy do internetu wyciekają materiały prywatne, a nawet intymne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Niemiecki polityk przesadził

Kariera polityczna Martina Neumaiera wzbudza zainteresowanie mediów od wielu lat. Powodem zwiększonej uwagi nie są jednak działania Neumaiera na rzecz lokalnych społeczności, a raczej jego bogate życie erotyczne, którym dzieli się na X. Polityk partii Free Democratic Party otwarcie przyznaje się do bycia gejem. Gdyby na tym zakończyło się jego wpuszczanie obserwujących do życia prywatnego, prawdopodobnie nikt nie byłby zaskoczony czy zniesmaczony. Neumaier poszedł jednak o krok dalej.

Na X polityka od jakiegoś czasu pojawiały się nagrania ukazujące jego erotyczne igraszki. Mężczyzna dzielił się m.in. filmikami, na których dokonuje analnej masturbacji. Niektórzy myśleli, że miarka przebrała się, gdy Neumaier wytarł dildo ubrudzone kałem w Koran. Okazuje się jednak, że polityk poszedł jeszcze dalej.

Niemiecki polityk wylizuje toalety?

Obecnie na próżno można szukać kont Martina Neumaiera w mediach społecznościowych. Zostały one usunięte bądź zablokowane po tym, jak przedstawiciel FDP udostępnił filmik z toalety publicznej. Na nagraniu mężczyzna przyznaje, że ma do wykonania "karę", jednak za co? Tego nikt nie wie. W ramach zadośćuczynienia Neumaier musiał wylizać bidet, sedes oraz deskę do WC, co wykonał z przyjemnością. Wydźwięk filmu przypomina wstęp do filmu dla dorosłych klasy Z, jedno jest pewne: obecnie wszyscy w Europie i nie tylko wiedzą, kim jest Martin Neumaier. Nikt niestety nie kojarzy go z jego działalności politycznej.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 57
lukasz,zgłoś
ten naród miał zawsze problemy z głową
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Hitler,zgłoś
Dlatego w niemczech sa takie toalety czyste
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
czy to nie jeden z tych co z reklamówkami ganiali PO białoruskiej granicy ???
Odpowiedz
7Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 9