Krystyna Pawłowicz grzmi

Obawy Pawłowicz. "Czy to będzie ostatni Marsz Niepodległości?"

Źródło zdjęć: © YouTube - Onet News / YouTube
Natalia Witulska,
06.11.2023 15:00

Krystyna Pawłowicz obawia się o przyszłość Polski. Tym razem stwierdziła, że Niemcy wejdą na teren kraju i zajmą jego zachodnią część, a Marsz Niepodległości 11 listopada będzie naszym ostatnim.

Krystyna Pawłowicz słynie z kontrowersyjnego, złośliwego oraz ostrego języka. Po wyborach parlamentarnych przechodzi jednak samą siebie. Najpierw stwierdziła, że w Polsce będziemy mówić po niemiecku, Tusk sprzeda ojczyznę, a obywatele głosujący na opozycję to zdrajcy. W niedzielę 5 listopada ogłosiła, że nasi sąsiedzi z zachodu przejmą tereny kraju nad Wisłą. Wszystko przez felieton byłego ambasadora Niemiec w Polsce.

Krystyna Pawłowicz o przyszłości Polski

Na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung" ukazał się felieton, którego autorem jest były ambasador Niemiec w Polsce, Arndat Freytag von Loringhoven. Polityk stwierdził, że w interesie zarówno Warszawy, jak i Berlina, jest trwałe przemieszczenie niemieckich wojsk na nasze tereny. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała i skomentowała te słowa na X (Twitter).

"Już niedługo, za sprawą nowego UE traktatu Niemcy znowu, 'NA TRWAŁE,' zajmą sobie tereny Polski… Zachodniej? Sny Hitlera po latach, już bez użycia siły, spełnią się BEZ OPORU Polaków. Większość wyborców w RP niedawno, z radością oraz ze słowami 'je..ć' i 'nienawidzę' dała zgodę" - napisała dosadnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Krystyna Pawłowicz chyba naprawdę wierzy, że sąsiedzi z zachodu przejmą nasze tereny. Warto podkreślić, że Arndt Freytag von Loringhoven chciałby jedynie, aby współpraca między Niemcami a Polską była na jak najlepszym poziomie, co zwiększyłoby poziom bezpieczeństwa w całej Europie. Nikt nie mówi o zajmowaniu jakichkolwiek terenów.

Całą sprawę skomentowała dziennikarka "Gazety Wyborczej" Dominika Wielowieyska. Przypomniała, że w styczniu 2023 r. na łamach "Rzeczpospolitej" ukazały się informacje dotyczące wojsk niemieckich w Polsce.

"Media PiS bardzo ekscytują się tym cytatem. Tymczasem w Rzepie w styczniu tego roku mogliśmy przeczytać: 'Prezydent RP Andrzej Duda wydał postanowienie o stacjonowaniu wojsk niemieckich na terenie Polski. Dokument ten jest niejawny, nie wiemy ilu żołnierzy przybędzie do Polski'" - napisała Wielowieyska.

trwa ładowanie posta...

Krystyna Pawłowicz o Marszu Niepodległości

Krystyna Pawłowicz zdaje się nie widzieć tych argumentów. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie potrafi pozytywnie patrzeć w przyszłość. Na X (Twitter) zadała internautom dosadne pytanie dotyczące Marszu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada. Była polityk Prawa i Sprawiedliwości wprost sugeruje, iż nie będziemy niedługo suwerennym krajem.

"Czy to będzie ostatni już Marsz Niepodległości Polski?" - spytała Krystyna Pawłowicz.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Kpiny,zgłoś
Mówi to ktoś kto zasila szeregi przestępczości zorganizowanej które ma zaliczony napad n trybunał konstytucyjny KIEDY AKCJA CHARYTATYWNA PIS ODDA 40 MILIONÓW ZŁOTYCH czy w ministerstwie najpierw trzeba być zbrodniarzem później politykiem
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
krzysztof s,zgłoś
Ta osobniczka nie słynie z ciętego języka, lecz z najzwyklejszej głupoty. Wszystko na ten temat.
Odpowiedz
21Zgadzam się0Nie zgadzam się
Chciał bym sprostować. Jej język nie jest cięty tylko najzwyczajniej chamski!!! A kultury osobistej u tej osoby za grosz Nie będę wypowiadał się o zdrowiu psychicznym bo nie jestem lekarzem. To tyle w temacie
Odpowiedz
21Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 11