x

Nicki Minaj ma beefa z Megan Thee Stallion. Jest grubo

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
30.01.2024 15:15

Megan Thee Stallion rozpoczęła wojnę na dissy. Nicki Minaj nie pozostała w tyle i nagrała swoją ripostę. Posypały się mocne słowa.

Nicki Minaj to amerykańska raperka. Artystka słynie z takich hitów jak "Starship", "Super Bass" czy "FCTU". Piosenkarka aktualnie ma konflikt z Megan Thee Stallion - inną popularną amerykańską raperką. Wokalistki nie szczędziły mocnych słów.

Nicki Minaj vs Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion 26 stycznia wydała nową piosenkę "Hiss". Utwór to silny manifest pewności siebie, niezależności i stanowczości artystki wobec osób, które ją krytykują lub podważają jej zdanie. Internauci dostrzegli, że jeden fragment tekstu może być uszczypliwym komentarzem wymierzonym w Nicki Minaj i jej męża. Megan śpiewa: "Te dz*wki nie są wściekłe na Megan, te dz*wki są wściekłe na 'Megan's Law'. Naprawdę nie wiem, w czym tkwi problem, ale gwarantuję, że nie chcesz, żebym zaczynała".

trwa ładowanie posta...

"Megan's Law" odnosi się do prawa Stanów Zjednoczonych, które wymaga, aby wszystkie stany posiadały publicznie dostępne rejestry przestępców seksualnych. Mąż Nicki Minaj, Kenneth Petty, jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym po tym, jak kiedyś przyznał się do usiłowania g*ałtu i odsiedział cztery lata więzienia.

Nicki Minaj postanowiła odegrać się na Megan Thee Stallion i nagrała diss na rywalkę. 29 stycznia światło dzienne ujrzała piosenka "Big Foot". Raperka wyzywa w tekście Megan i śpiewa o jej wielkich stopach: "S*ka ma sześć stóp, nazywam ją Wielką Stopą. Ta s*ka upadła, powiedziałam jej, stań na zdrowej stopie". Fani twierdzą, że jest to nawiązanie do sytuacji, gdy artystka została postrzelona w stopę przez rapera Tory'ego Laneza.

Jak rozwinie się konflikt raperek? W polskich warunkach zapewne rozwiązałyby go tylko w jeden sposób - w oktagonie.

Nicki Minaj - Big Foot (Official Audio)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0