Megan Thee Stallion reaguje na deefake

Megan Thee Stallion reaguje na deefake. Dała upust emocjom

Źródło zdjęć: © Dana Jacobs / Getty Images
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.06.2024 17:45

Podczas występu w Tampie, Megan Thee Stallion z trudem powstrzymywała łzy tuż przed wykonaniem swojego hitu "Cobra". Raperka zmagała się z trudnym tygodniem po tym, jak w internecie pojawiło się fałszywe wideo o charakterze NSFW, wygenerowane za pomocą sztucznej inteligencji. Wsparcie fanów było jednak nieocenione, gdy Megan próbowała uporać się z emocjami na scenie.

Megan Thee Stallion, właściwie Megan Jovon Ruth Pete, to amerykańska raperka, piosenkarka i autorka tekstów. Zyskała sławę w 2019 r. dzięki singlowi "Hot Girl Summer", a jej kariera szybko nabrała tempa. W 2020 r. wydała swój debiutancki album "Good News", który spotkał się z pozytywnymi recenzjami i dużym uznaniem. Megan jest również znana z walki o prawa kobiet i jest inspiracją dla wielu młodych kobiet na całym świecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Megan wystąpiła na scenie w Amalie Arena w Tampie w sobotni wieczór. Zazwyczaj pewna siebie artystka wyraźnie przeżywała trudne chwile na scenie, co zostało uchwycone na wideo przez jednego z fanów. Na nagraniu, które szybko stało się viralem na TikToku i platformie X, widać, jak Megan zaczyna swój hit "Cobra", singiel z jej trzeciego albumu studyjnego "Megan", który ukaże się pod koniec miesiąca. Zanim jednak zaczęła śpiewać, do oczu napłynęły jej łzy i musiała schylić głowę, aby się opanować. Wszystko to było widoczne na wielkim ekranie za nią.

trwa ładowanie posta...

Gdy zaczęły grać pierwsze nuty, Megan próbowała rozpocząć utwór, ale nie była w stanie przejść przez pierwsze kilka wersów. Fani dopingowali ją, a napis dodany do wideo przez osobę filmującą wyraził wsparcie dla Megan. Uczestnicy koncertu nie byli zdenerwowani faktem, że ich idolka musiała dać upust emocjom.

Megan Thee Stallion skomentowała sekstaśmę: "Fałszywe g*wno"

Można podejrzewać, że powodem łez Megan Thee Stallion była fałszywa sekstaśma z udziałem raperki. Komentarze pod sfabrykowanym nagraniem były tak obraźliwe, że Megan musiała się do nich odnieść. "To naprawdę chore, jak robicie wszystko, by mnie skrzywdzić, gdy widzicie, że wygrywam. Posuwacie się za daleko, fałszywe g*wno. Wiedzcie, że dzisiaj był wasz ostatni dzień zabawy ze mną i mówię poważnie" - napisała na X.

Megan Thee Stallion reaguje na deefake
Megan Thee Stallion reaguje na deefake (X)

Deepfake o charakterze NSFW, który pojawił się w internecie, został wygenerowany za pomocą technologii AI, co dodatkowo podkreśla problematykę wykorzystania sztucznej inteligencji do tworzenia fałszywych treści. Wideo szybko rozprzestrzeniło się w mediach społecznościowych, co wywołało falę nienawistnych i obraźliwych komentarzy. Megan była zmuszona publicznie skomentować tę sytuację, zaznaczając, że wideo jest fałszywe i wyrażając swoje oburzenie z powodu prób zniszczenia jej wizerunku.

Źródło: TMZ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0