Blanka wyrusza w trasę. "Solo" już niedługo wybrzmi na żywo

Blanka wyrusza w trasę. "Solo" już niedługo wybrzmi na żywo

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
15.05.2024 17:00

Blanka Stajkow, znana jako "Blanka", ogłosiła trasę koncertową. W ramach Summer Tour wystąpi w wielu nadmorskich miastach. Występu nie mogą się doczekać fani artystki. W komentarzach nie kryją podekscytowania. Kiedy rusza sprzedaż na show eurowizyjnej gwizdy? Czy "Solo" pojawi się na koncertowej setliście?

Blanka Stajkow, działająca pod pseudonimem "Blanka", to popularna polska piosenkarka. Ogromną rozpoznawalność zyskała dzięki występowi na Eurowizji. Wokalistka w 2023 r. reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie. Zaśpiewała wtedy swój największy przebój - "Solo". Dodatkowo gwiazdę można znać z takich piosenek jak "Boys Like Tokys" czy "Rodeo".

Blanka ogłosiła trasę koncertową

15 maja Blanka udostępniła nowy post na Instagramie. Zapowiedź wzbudziła poruszenie wśród fanów piosenkarki. Wokalistka ogłosiła, że już latem wyruszy w trasę koncertową. Odwiedzi nie tylko masę nadmorskich amfiteatrów, ale również obiekty w innych częściach Polski. Blanka wystąpi w Koszalinie (3 lipca), Kołobrzegu (18 lipca), Ustroniu (21 lipca), Międzyzdrojach (27 lipca), Świnoujściu (3 sierpnia), Kętrzynie (10 sierpnia), Kołobrzegu (15 sierpnia), Ostródzie (17 sierpnia) oraz Rudzie Śląskiej (25 sierpnia).

trwa ładowanie posta...

Sprzedaż biletów na koncerty ruszy już 23 maja. Wszystko ma związek z 25. urodzinami artystki, które wypadają dokładnie tego dnia. Dodatkowo premierę będzie miał nowy utwór Blanki o nazwie "If You Want Me". Fragment piosenki lata już po TikToku, a wokalistka zachęca do nagrywania filmików w rytm hitu. Dodatkowo zapewnia, że wybrane nagrania będzie udostępniać na Instastory.

Fani nie mogą się doczekać trasy

W komentarzach pojawiło się wiele zachwytów. Fani piosenkarki nie mogą się doczekać letnich występów. To będzie pierwsza trasa koncertowa artystki, co potęguje podekscytowanie ludzi: "Cudownie! Myślę, że się zobaczymy gdzieś na trasie", "Nie mogę się doczekać Blanka. Brawo Misia", "Jak cudownie! Cieszę się niesamowicie! Do zobaczenia gdzieś na trasie", "na 99 proc. widzimy się w Kętrzynie".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1