lexy-chaplin
Drama Lexy z Nitrem. Po co Staśko się tam wpiernicza?
"Warta uwagi współpraca" Lexy Chaplin

Naruciak ostrzega fanów przed Lexy Chaplin! Chodzi o jej nową "współpracę"

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,13.01.2021 18:53

Lexy promuje rajstopy polarne za 190 złotych, które na AliExpress można nabyć za jedyne 50 zł... - Uważajcie kochani na to, co Wam polecają na IG influencerzy - apeluje Naruciak.

bFORCkur

Lexy Chaplin była najbardziej charyzmatyczną uczestniczką "oryginalnego" Teamu X i bardzo szybko zyskała liczne grono fanów. Po tym, jak cały projekt się posypał przez liczne konflikty aspirujących gwiazd internetu, Lexy wyprowadziła się z wystawnej influencerskiej willi i zaczęła działać na własny rachunek.

Celebrytce układa się całkiem nieźle. Ma już ponad 1,4 miliona followersów na IG, autorską linię ubrań i całkiem sporo ofert współpracy. Niestety, jak się okazało, nie weryfikuje ich dostatecznie dobrze...

Lexy Chaplin vs Naruciak - anatomia dramy

Ostatnio Chaplin pochwaliła się na InstaStory "wartą uwagi współpracą". No cóż, bynajmniej nie chodziło o kolaborację z Gucci...

bFORCkut

Serio wydaje mi się, że to jest warta uwagi współpraca, więc plis just watch, bo to naprawdę fajna rzecz. Okej, rzecz, którą ja Wam dzisiaj pokażę, jest dosyć przydatna szczególnie dla dziewczyn, okej, więc jest zima, teraz jest zimno, nikomu się nie chce chodzić w spódniczkach i sukienkach, bo rajstopy są cienkie.

- Lexy Chaplin

- Więc ja dzisiaj wam pokażę coś takiego, to są rajstopy, ale polarne, one w środku mają taki polar, a wyglądają na przezroczyste jak normalnie rajstopy - zdradziła rozemocjonowana Chaplin, odsyłając do "swipe up" i dając kodzik rabatowy na 30%.

Z "rajstopianej współpracy" zaczął śmiać się Naruciak. Zamieścił na Twitterze screeny ze strony sklepu, którą promuje Lexy oraz zdjęcia polarnych rajstop z Ali Express. Okazało się, że produkty są IDENTYCZNE. Z tą różnicą, że na stronie promowanej przez Chaplin kosztują 190 złotych, a na Ali 50 zł...

- FAJNE R A J S T O P Y i ten drop shipping to chyba czekanie na paczkę z AliExpress do chaty typa, który ją oszukał xD - stwierdził znany YouTuber. Naruciak przestrzegł też internautów, którzy wierzą we wszystkie rekomendacje instagramowych influencerów.

bFORCkuv

Zero informacji na temat właściciela na stronie. Zerowy research Lexy, na którym cierpią oczywiście widzowie. Uważajcie kochani na to, co Wam polecają na IG influencerzy, jeżeli to jakaś nowa marka.

- Naruciak

Myślicie, że Chaplin wyciągnie wnioski i będzie ostrożniej dobierała "warte uwagi współprace"?

"Warta uwagi współpraca" Lexy Chaplin
"Warta uwagi współpraca" Lexy Chaplin
"Warta uwagi współpraca" Lexy Chaplin
"Warta uwagi współpraca" Lexy Chaplin (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Lexy prowadziła, streamowała i "narażała życie innych"?