Gwiazdor TikToka zabił żonę z kochankiem

Nakrył żonę z kochankiem. Gwiazdor TikToka nie miał litości

Źródło zdjęć: © COURT TV / Facebook, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.05.2024 19:45

21 października 2021 r. Ali Abulaban zmienił swoje życie o 180 stopni. Tiktoker zamordował żonę i kochanka, których nakrył razem. Po ponad dwóch latach od tamtego wydarzenia stanął przed sądem.

Ali Abulaban miał więcej niż niejeden mężczyzna w jego wieku, który wchodzi w dorosłość. Cieszył się dużą popularnością na TikToku. Odtwarzał komediowe scenki, wcielając się w rolę Tony'ego Montany z filmu "Człowiek z blizną". Jego konto o nazwie JinnKid obserwowało ok. 940 tys. fanów.

Twórca miał żonę Anę, z którą doczekał się dziecka. Ich relacja przeżywała kryzys. Według prokuratury mężczyzna był przemocowy i zaborczy. Doszło do sytuacji, gdy żona poprosiła Aliego o wyprowadzkę. Ten spełnił życzenie, ale na krótko, bo wrócił do wspólnego mieszkania i je zdemolował. Podejrzewając żonę o romans, zainstalował podsłuch na iPadzie córki, aby zdalnie monitorować, kto wchodzi do sypialni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michu M4K: Zaczynam batalie sądową. "Utopiłem miliony, grożono mi"

Ali Abulaban - tiktoker oskarżony o morderstwo

Podsłuch zadziałał prawidłowo. Ali usłyszał, że jego żona rozmawiała z innym mężczyzną. Wtedy miał zażyć kokainę i ruszyć do mieszkania z pistoletem za paskiem. Kiedy wszedł do środka, zastał parę na kanapie.

- Nie mogłem się powstrzymać. Po prostu pękłem. Pistolet był w dłoni, a ja strzelałem i nie mogłem przestać - powiedział podczas rozprawy.

Po zabójstwie żony pojechał po córkę do szkoły

- Miałem wrażenie, że byłem obserwatorem we własnym ciele. Jakbym siedział na miejscu pasażera. Nie mogę tego zatrzymać. Słyszę krzyk i płacz Any. Nawet nie pamiętam, jak do niej strzelałem. Przypominam sobie, że podbiegłem do wyjścia, złamałem za klamkę i wtedy uderzyła mnie myśl: "czy to naprawdę się wydarzyło?" - kontynuował Ali.

Ali jakiś czas po zabójstwie przebywał na wolności. Tego samego dnia, w którym popełnił zbrodnię, pojechał odebrać córkę ze szkoły. Miał jej powiedzieć: "Zraniłem mamę. Muszę teraz wyjechać". Nagranie z przesłuchania Aliego trafiło do internetu. Sprawa jest w toku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

TikTok Star Ali Abulaban Details the Double Murder

Źródło: Radio ZET/Fox News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 23
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 36
FAKTY,zgłoś
Ślicznotką była.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Hrabia wraca do domu wieczorem i nakrywa żonęz kochankiem. Wyciąga szablę, ciach, następnie woła lokaja- Janie -bandaż dla barona i korkociąg do hrabiny!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Gonzo,zgłoś
Za dużo siedział w Internecie a za mało w żonie.
Odpowiedz
32Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8