Popek z nową piosenką

"Koka mi mózg wyżarła". Popek wraca z porażającym utworem

Źródło zdjęć: © Popek / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.05.2024 17:15

Raper i zawodnik sztuk walki Paweł Mikołajuw "Popek" opublikował piosenkę, w której wyznaje, że zaczyna wszystko od zera. Zwierza się z problemów z alkoholem i narkotykami oraz wskazuje, kogo uważa za swój wzór.

Popek jest autorem wielu hip-hopowych utworów, ale w ostatnich latach zasłynął jako bohater licznych skandali. Szerokim echem odbiło się nagranie ze stycznia 2024 r., w którym 45-latek opowiadał o nieobyczajnych czynnościach z udziałem zwierząt.

Po wypłynięciu nagrania różne organizacje prozwierzęce zadeklarowały o złożeniu zawiadomienia do prokuratury, podejrzewając Popka o akty zoofilii. Sam antybohater skandalu zamieścił w sieci przeprosiny. Zrzucił winę za swoje zachowanie na narkotyki i alkohol. Zaprzeczył, że skrzywdził psy, a kontrowersyjne nagranie nazwał "żarcikiem, z którego nie jestem dumny". Następnie na pewien czas zniknął z internetu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Popek spowiada się fanom

Po kilku miesiącach Popek przerwał milczenie. Zamieścił w sieci piosenkę, którą można potraktować jako przestrogę przed używkami. Raper deklaruje w utworze, że poszedł na odwyk i zamierza z powrotem stanąć na nogi.

"Muszę wyjść z tego bagna, zacząć wszystko od zera. Pokonać narkotyki, zapomnieć o dilerach. Znów jestem na odwyku, siłę czerpię z mityngu. Słucham historii ćpunów, braci alkoholików. Myślę o córce, synu, jestem na tu i teraz. Muszę pokochać życie, bo nie chcę tak umierać" - śpiewa Popek.

Popek jest świadomy, że droga do wyjścia na prostą jest długa. W utworze wyznał, że jest na odwyku od trzech miesięcy. "Jestem uzależniony, bezsilny wobec wódki" - śpiewa, stając w prawdzie ze swoimi problemami.

Popek o odwyku i używkach

"Znów wszystko spi*****łem, koka mi mózg wyżarła. Muszę pożegnać Popka, odnaleźć w sobie Pawła. Dopiero trzeci miesiąc, przede mną długa droga. Muszę przejść przez to piekło, odnaleźć w sobie Boga" - kontynuuje utwór Popek.

Twórca powiedział, kim się inspiruje w walce ze swoimi problemami. Wymienił Rycha Peję, Borixona, Michała Koterskiego i Mańka. Utworowi towarzyszy teledysk, na którym Popek spaceruje najprawdopodobniej po ośrodku odwykowym. Na scenie kończącej nagranie widać grupę wsparcia otaczającą artystę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

POPEK - NIE ANONIMOWY NARKO ALKOHOLIK

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 123
  • emoji ogień - liczba głosów: 14
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 186
  • emoji smutek - liczba głosów: 30
  • emoji złość - liczba głosów: 37
  • emoji kupka - liczba głosów: 704
Priedrasswietnyj Komar,zgłoś
Ktokolwiek jeszcze wierzy w przemianę tego osobnika? Przecież to nie pierwszy raz - już zgrywał wzorowego tatuśka w Polsacie kilka dobrych lat temu.
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się
Wicher,zgłoś
Życie .. Popek nie znam Cię prywatnie ale dawaj radę chłopie . Ten co nic nie robi może się pomylić. A Ty dawaj ...... Ojciec ....Dawaj dawaj głowa go góry
Odpowiedz
9Zgadzam się5Nie zgadzam się
Trzeba bylo myslec wczesniej gdy ludzie ostrzegali. Teraz bedzie robil hajs na byciu mentorem i ostrzeganiu "dzieciaków". Wystepy w szkolach i tego typu bzdety.
Odpowiedz
18Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 177
Komentarze (177)
Powrót