Najjjka ostrzega przed Halloween

Najjjka o Halloween. "Byłam na egzorcyzmach i swoje widziałam"

Źródło zdjęć: © YouTube - najjjka / YouTube
Natalia Witulska,
29.10.2023 10:00

Natalia Ruś "Najjjka" po raz kolejny dała się we znaki internautom. Katoinfluencerka przypomniała obserwatorom, dlaczego nie należy obchodzić Halloween.

Natalia Ruś "Najjjka" to polska tiktokerka oraz youtuberka. Rozpoznawalność zdobyła głównie przez wygłaszanie bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Wielokrotnie krytykowała antykoncepcję, aborcję, środowisko LGBT+ oraz Ukraińców.

We wtorek 31 października wiele osób będzie świętowało Halloween. Najjjka na TikToku powiedziała, co o tym myśli.

Najjjka krytykuje Halloween

W sobotę 28 października Najjjka udostępniła film na TikToku. W materiale poinformowała, dlaczego nie należy obchodzić Halloween.

- Halloween to tak naprawdę czczenie śmierci, cieszenie się ze śmierci, przebieranie się za jakieś upiory straszne, przerażające, porażające. A ja pragnę żeby w mojej duszy jednak grały najpiękniejsze melodie, a nie jakieś straszne przeraźliwie dźwięki wręcz z horrorów - powiedziała Najjjka.

trwa ładowanie posta...

- Skoro jestem dzieckiem bożym i na pierwszym miejscu stawiam Boga, to nie mam zamiaru uczestniczyć w jakichkolwiek zabawach halloweenowych. Dla wielu ludzi to jest tylko i wyłącznie zabawa, natomiast od zabawy może się rozpocząć coś niezbyt dobrego dla naszej duszy. Takie zabawy przyczyniają się do wejścia, do zapoznania się z tym złem, do utożsamiania się ze złem i usprawiedliwiania złych rzeczy, które nie pochodzą od Pana Boga. Te wszystkie zabawy halloweenowe, jakieś makijaże itd. mogą być zagrożeniem duchowym. Byłam na egzorcyzmach i swoje widziałam - kontynuowała.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Pod filmem Najjjki próżno szukać pozytywnych komentarzy. Większość internautów nie zgadza się z jej podejściem do Halloween.

Komentarze pod tiktokiem Najjjki
Komentarze pod tiktokiem Najjjki (internauci , TikTok)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 22
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 36
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
Andrew1231488,zgłoś
jakaś kiepska wiara, dla której zagrozeniem są zabawy hallowinowe - jak to u kiepskich katolików :)
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się
kamed i ua,zgłoś
Nareszcie mądra i odważna dziewczyna, która bez ogródek i kompromisów oraz zasr nej poprawności rąbie prawde w oczy. To jest walka na śmierć i życie i o życie wieczne. Tak trzymać! Oremus!
Odpowiedz
6Zgadzam się5Nie zgadzam się
Bxbfbdjsbd,zgłoś
Sorry , ale jesteś nie mądra. Bardzo ładna,ale mega nie mądra. Pytanie tylko czy grasz głupia, czy nią jesteś. W kazdym razie wspolczuje.
Odpowiedz
7Zgadzam się13Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 21