Najjjka kontra księża

Najjjka kontra kapłani. "Wypieracie się Pana Jezusa?"

Źródło zdjęć: © YouTube - Najjjka / YouTube
Natalia Witulska,
23.11.2023 11:00

Najjjka dodała film na TikToka. Odpowiedziała w nim na komentarz księdza, który nie wyraził o niej pochlebnej opinii.

Natalia Ruś "Najjjka" to katolicka youtuberka i tiktokerka. W mediach społecznościowych często dzieli się opiniami dotyczącymi chrześcijańskiego życia oraz zasad, którymi należy się kierować. Spotyka się z dużą krytyką, ponieważ jej podejście do wielu kwestii można nazwać skrajnym.

Najjjka powiedziała, że pod żadnym pozorem nie wzięłaby rozwodu, straszyła obchodzeniem Halloween, a in vitro nazywała "laboratoryjną produkcją dzieci". Dodatkowo po śmierci Izabeli z Pszczyny powiedziała, że "dobrze się stało". W środę 22 listopada opublikowała film na TikToku, w którym odniosła się do słów księdza, który skrytykował jej postawę.

Najjjka kontra ksiądz na TikToku

"Pani Najka (pisownia oryginalna) głosi swoje prywatne poglądy, nie ma misji kanonicznej, proszę nie traktować jej głosu jako głosu mającego coś wspólnego z Kościołem Katolickim" - napisał ks. Paweł, tiktoker z 50 tys. obserwujących, w komentarzu pod jednym z filmów Natalii Ruś.

Najjjka postanowiła odpowiedzieć duchownemu. Łatwo można zauważyć, że influencerkę rozjuszył pozostawiony przez księdza komentarz.

- Kolejny ksiądz, który się mnie wypiera i szydzi z tego, co mówię. Tacy księża wsadzają nóż w moje serce. Piękny przykład dobrego księdza, który wyśmiewa katoliczkę, która przystępuje właśnie na mszę, którą wy odprawiacie. W taki oto sposób księża tracą coraz więcej prawdziwych katolików, którzy w sercu mają na pierwszym miejscu Pana Boga - powiedziała Najjjka.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

- Ksiądz mówi, że to, co ja mówię, nie ma nic wspólnego z Kościołem Katolickim. W takim razie czemu ciągle cytuję Pismo święte, wielu świętych i czemu ciągle opieram się na nauce Kościoła Katolickiego? I teraz pytanie do takich właśnie księży. A co wy robicie z Kościołem? Pozwalacie na modernizm, zachowujecie się jak faryzeusze. I co najważniejsze, nie przedstawiacie prawdziwej wiary w Pana Boga, tylko wybieracie sobie to, co w kościele mówić, a co nie, żeby przypodobać się ludziom wyżej. Jakiemuś biskupowi czy arcybiskupowi, czy nawet papieżowi. Wypieracie się mnie, a przecież ja mówię to, co Pan Jezus w Piśmie świętym, czyli jego też się wypieracie? - kontynuowała Najjjka.

Najjjka kontra kapłani
Najjjka kontra kapłani (Instagram - Najjjka , Instagram)

Ks. Paweł na razie nie odpowiedział na pytania zadane przez Najjjkę. Chcemy jednak wierzyć, że duchowny nie wypiera się Jezusa, tylko dlatego, że nie zgadza się z niektórymi słowami Natalii.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 23
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 23
katoliczka,zgłoś
Tiktokerka niech się weźmie za pomoc chorym w szpitalu albo DPS a nie zbieraniem kasy z reklam za swój chłam!!!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Anna,zgłoś
Ludzie, skąd w was tyle jadu?! Przecież dziewczyna nikomu swoją wiarą krzywdy nie robi! Z kolei te wszystkie pisane przez was komentarze mogą już krzydziwć... Opamiętajcie się...
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Śmieszą mnie sutanniści, którzy przyznają sobie praworozsyrzygania wszelkich dylematów moralnych.
Odpowiedz
5Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 17