xx

Influencerka szukała zaginionego brata. Jest happy end

Źródło zdjęć: © Instagram - Inchidris / Instagram
Natalia Witulska,
15.11.2023 13:15

W środę 15 listopada influencerka Gabriela Orzechowska "Inchidris" poinformowała, że jej zaginiony brat się odnalazł. Tiktokerka podziękowała obserwatorom za pomoc.

Gabriela Orzechowska w poniedziałek 13 listopada w mediach społecznościowych poprosiła internautów o pomoc. Influencerka powiedziała, że jej nastoletni brat wyszedł z domu i do niego nie wrócił. Obserwatorzy Inchidris masowo zaczęli umieszczać informacje o poszukiwanym chłopaku. Na szczęście 16-latek się odnalazł, o czym jego siostra poinformowała na Instagramie oraz TikToku.

Zaginiony brat Inchidris odnaleziony

W środę 15 listopada influencerka Inchidris udostępniła film na TikToku oraz story na Instagramie, gdzie poinformowała, że jej brat się odnalazł.

- Hejka, dziś rano mój brat się odnalazł. Na szczęście jest cały i zdrowy. Dziękuję wam za wsparcie i zaangażowanie, które od was dostałam. Jestem niesamowicie wdzięczna, że zawsze mogę na was liczyć. Natan jest już bezpieczny, dlatego chciałabym zakończyć ten temat w internecie i chciałabym wrócić do normalności. Dziękuję wam za mnóstwo wiadomości i za zaangażowanie, uważajcie na swoich bliskich - powiedziała Inchidris.

trwa ładowanie posta...
Brat influencerki odnaleziony
Brat influencerki odnaleziony (Instagram - Inchidris , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0