d

Mortalcio w ogniu krytyki. Fani rozczarowani idolem

Źródło zdjęć: © YouTube - Mortalcio / YouTube
Natalia Witulska,
14.08.2023 11:30

Patryk Baran "Mortalcio" bez wątpienia nie jest zadowolony z komentarzy pod jednym z najnowszych filmów. Widzowie skrytykowali youtubera i nie pozostawili na nim suchej nitki.

Patryk Baran to youtuber oraz influencer. Jest członkiem Genzie, jednej z największych grup w polskim internecie. Mortalcio od 1 lipca prowadzi na kanale serię daily. Oznacza to, że codziennie udostępnia film.

Fani mają teorię, że Patrykowi skończyły się pomysły na odcinki. W sobotę 12 sierpnia udostępnił bowiem film "OWINELIŚMY GO W FOLIĘ BĄBELKOWĄ i....", w którym, jak wskazuje tytuł, owinął folią swojego przyjaciela oraz przeprowadzał z nim niebezpieczne aktywności.

Mortalcio i niebezpieczne zachowania dla wyświetleń

Decydując się na serię daily, należy wcześniej przygotować pomysły na filmy. Nie jest to wcale tak łatwe, jak może się niektórym wydawać. Trzeba w końcu wpaść na coś, co każdego dnia zachwyci oraz przyciągnie widzów przed ekrany. Fani mają teorię, że Mortalcio wiedział już, czym zachęcić fanów do oglądania. W filmie z 12 sierpnia naraził przyjaciela na dość spore niebezpieczeństwo.

OWINELIŚMY GO W FOLIE BĄBELKOWĄ i....

Alan Kowalczewski "Posti" to przyjaciel Mortalcia. Chłopak pomaga Patrykowi w serii daily i występuje w większości odcinków. W filmie z soboty to właśnie on został owinięty sporą ilością folii bąbelkowej.

Mortalcio, członkowie Genzie oraz programu "Twoje 5 Minut 2" wykonywali z Postim różne aktywności, gdy ten był owinięty folią. Zrzucali chłopaka z górki, wrzucali go do basenu, skakali po nim, kiedy ten leżał trampolinie, a nawet bili go z całej siły. Komentarze pod filmem nie zostawiają wątpliwości - widzowie nie chcą oglądać przemocy.

trwa ładowanie posta...

Widzowie w komentarzach podkreślają, że narażanie czyjegoś zdrowia dla wyświetleń jest nieodpowiedzialne oraz po prostu głupie. Fani Mortalcia zwracają uwagę, że ten chyba nie wiedział, w jaki sposób przyciągnąć widownię przed ekrany komputerów. Nie pochwalają zachowania, które zostało przedstawione w filmie.

Należy jednak przyznać, że fani Mortalcia to odpowiedzialni oraz inteligentni ludzie, którzy wiedzą, że kiedy idol robi coś nierozsądnego, należy do skrytykować.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Dorosły facet, w pełni świadomy, zgadza się wziąć udział w odcinku, który SAM ZAPROPONOWAŁ i ewidetnie miał ubaw z tego co tam się działo. Sprawdzałem, żeby widzieć o czym mówię. Więc w czym problem? Myślę, że jest dużo o wiele bardzoej szkodliwych rzeczy w sieci, które się normalizuje jak np. zarabianie na nagości. Długofalowo to będzie miało dużo poważniejszy wpływ na młodych niż jeden mocniejszy film yutubera dla nastolatków
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Poco,zgłoś
Żenada...
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się