Mortalcio w nowej piosence "Wiatr"

Mortalcio w nowej piosence "Wiatr". Nawiązał do rozstania z Kartonii?

Źródło zdjęć: © YouTube - Mortalcio / YouTube
Natalia Witulska,
16.05.2023 12:00

Mortalcio 14 maja udostępnił nową nutkę "Wiatr". Postawił na emocjonalną piosenkę, w której rozlicza się z przeszłością.

Mortalcio to polski youtuber i influencer, członek znanej grupy Genzie na platformie YouTube. Patryk udostępnił 14 maja najnowszą piosenkę.

Mortalcio nawiązał do rozstania z Kartonii?

Gdy 30 stycznia Mortalcio i Kartonii ogłosili, że nie są już razem, wiele młodych obserwatorów pary bardzo to przeżyło. Na TikToku i Instagramie pojawiało się wiele teorii spiskowych pomawiających Patryka o zdradę. W mediach społecznościowych pojawiało się wiele przeróbek sugerujących, że Mortalcio od dawna spotyka się z Kingą Banaś - influencerką i przyjaciółką Ekipy.

MORTAL - WIATR prod. JONATAN

Najnowsza piosenka Mortalcia to dawka naprawdę sporych emocji. Po Patryku słychać, że próbuje rozliczyć się z przeszłością i czeka na to, co nowe.

- Wszyscy mi patrzą na ręce bo tłumnie zawierzyli w kłamstwo - śpiewa influencer w utworze.

Jest to najprawdopodobniej nawiązanie do sytuacji, która miała miejsce na TikToku i Instagramie. Sporo użytkowników mediów społecznościowych uwierzyło w plotki. Pod zdjęciami Patryka można było przeczytać wiele krzywdzących komentarzy. Dużo młodych obserwatorów pisało, że nigdy nie kochał Kartonii i zależało mu jedynie na Kindze.

trwa ładowanie posta...

Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Czasem pary decydują, że muszą się rozstać. Nie w naszym interesie powinno być ocenianie, dlaczego do tego doszło.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Kociara,zgłoś
To straszne że Patryk zostawił Wolę,i związał się z Kingą
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się