Skandal wokół Natalie Reynolds

Słyszała błaganie o pomoc. Jej reakcja zszokowała internautów

Źródło zdjęć: © Natalie Reynolds / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.06.2024 10:00

Pochodząca z USA streamerka i influencerka Natalie Reynolds znalazła się w ogniu krytyki. 25-letnia gwiazda internetu podczas transmisji na żywo upokorzyła osobę bezdomną i niemal przyczyniła się do jej śmierci.

Natalie Reynolds ma ponad 2,4 mln fanów na TikToku, ponad 330 tys. na Instagramie i 30 tys. na platformie do streamowania Kick. Niestety duża popularność nie zawsze idzie w parze z empatią do drugiego człowieka. Influencerka wprawiła w osłupienie internautów, którzy oglądali jej transmisję na żywo.

Reynolds rzuciła wyzwanie bezdomnej kobiecie. Zachęciła ją do tego, by skoczyła z pomostu do jeziora Lady Bird na rzece Kolorado w Austin w Teksasie. Kobieta długo opierała się ryzykownemu pomysłowi, ale przekonała ją obietnica zarobienia 20 dol. Ponadto influencerka zapewniła, że skoczy do wody chwilę później.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Widziała tonącą kobietę i wszystko nagrywała

Kiedy kobieta rzuciła się do wody, Natalie wyparła się, że złożyła jej jakąkolwiek propozycję. - Nie powiedziałam, żebyś skoczyła - rzuciła i ruszyła do ucieczki z miejsca zdarzenia. Za plecami słyszała przerażające okrzyki:

Nie potrafię pływać! Mogę tylko unosić się na wodzie!

- krzyczała kobieta.
trwa ładowanie posta...

Natalie obserwowała kobietę z dystansu i cały czas prowadziła transmisję na żywo: - Ona mówi, że tonie. Nie wiedziałam - powiedziała streamerka do kolegi, który stwierdził, że kobieta może umrzeć. Tymczasem influencerka zamiast pomóc ofierze głupiego wyzwania, uciekła z miejsca zdarzenia. Odjeżdżając z nabrzeża, minęła wóz strażacki na sygnałach. Na szczęście kobieta nie utonęła, ale Reynolds znalazła się w ogniu krytyki.

Idiotyczne zachowanie Natalie Reynolds

"Ona dosłownie przyznała się, że próbowała 'zabić' pijaną kobietę. Nie wiedziała jednak, że ma do czynienia z osobą chorą psychicznie i założyła, że jest pijana", "Powinna siedzieć. Trzeba zrobić zbiórkę na prawnika, który wpakuje do więzienia", "Nie rozumiem, jak niektórzy ludzie mogą być tak okrutni", "W tym jeziorze nawet nie wolno się kąpać z powodu złego stanu wody". To tylko niektóre komentarze pod adresem streamerki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

She Almost Killed Someone on Stream

To nie pierwszy raz, kiedy Natalie Reynolds mierzy się z krytyką. Podobne reakcje wywołała jej wizyta na siłowni, gdzie paradowała nago między trenującymi mężczyznami. Innym razem nagrała polowanie na dziką zwierzynę, nie szczędząc widzom krwawych szczegółów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 19
  • emoji kupka - liczba głosów: 58
Mike,zgłoś
Kobiecość w nowoczesnym, wyzwolonym wykonaniu.
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Adolf H.,zgłoś
Chore społeczeństwo. To z nudów. Nie dziwcie się że niektórzy przywódcy na świecie chcą wojny. Właśnie by zabić głupotę.
Odpowiedz
16Zgadzam się0Nie zgadzam się
Lekarz,zgłoś
Zamknąć w więzieniu. Nie karmić tydzień. Dać beczkę śledzi i bez wody kolejny...
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8