Llleasy chwali się rozstępami

Llleasy chwali się rozstępami. "Ktoś na to uwagę zwraca?"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
15.01.2024 15:00

Llleasy opublikowała nowy wpis na portalu X. Influencerka chwali się rozstępami. Internauci mają odmienne zdanie na temat blizn.

Rozstępy to białe lub czerwone blizny na skórze. Pojawiają się w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry np. podczas ciąży, szybkiego wzrostu lub przybierania na wadze. Najczęściej można je zauważyć na brzuchu, biodrach, pośladkach oraz udach. Choć zazwyczaj są nieszkodliwe, mogą wpływać na pewność siebie. Istnieją różne metody łagodzenia ich widoczności, natomiast akceptacja swojego ciała jest tu kluczowa.

Llleasy uwielbia rozstępy

Llleasy to influencerka, która działa głównie na Instagramie oraz TikToku. Kobieta brała udział w walkach federacji FAME MMA. 14 stycznia instagramerka udostępniła post na portalu X. Llleasy napisała w nim, że "rozstępy na ciele to najpiękniejsza rzecz u kobiety i to nie podlega dyskusji". Influencerka dodała również zdjęcie swojego pośladka, na którym widać białe blizny.

trwa ładowanie posta...

Internauci niestety nie podzielili entuzjazmu influencerki. Wielu uważa, że to absolutnie normalny proces, którym nie warto się zachwycać: "Nie jest to ani piękne, ani paskudne. Natura i tyle", "Ani plus ani minus, w*jebane stary. Ktoś na to uwagę zwraca?", "Ktoś na to w ogóle zwraca uwagę?". Inni przyznają, że im się to nie podoba: "Co w tym niby pięknego?", "Nie ma 'ładnych rozstępów'", "Wizualnie to nie jest ładne. O 'pięknych rozstępach' mówi się u kobiety, która urodziła i dała światu nowe życie. Nie słyszałem, żeby o kobietach z wielkim dupskiem też się tak mówiło".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 26
Z tyłu autobusu,zgłoś
A ja mam drachę na majtach zrobicie z tego artykuł?
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)