Mikro Cypek pochwalił się nową dziewczyną

Mikrocypek ma nową dziewczynę? Internauci wietrzą spisek

Źródło zdjęć: © Instagram: mikrocypek32, Twitter: Reptilianin111 / Instagram: mikrocypek32, Twitter: Reptilianin111
Weronika Paliczka,
15.04.2024 13:15

Streamer pochwalił się nową dziewczyną. Na transmisjach live Mikrocypek zaprezentował partnerkę, z którą jest w związku od rzekomo czterech tygodni. Widzowie, zamiast gratulować influencerowi, wyczuwają próbę zdobycia popularności.

Sława hipnotyzuje, przyciąga, czasem działa jak narkotyk. Nic więc dziwnego, że gdy komuś udaje się zyskać popularność, zwykle zaczynają się wokół niego kręcić ludzie, którzy chcieliby się poopalać w jej blasku. Sztuczni przyjaciele, wielce zakochane osoby partnerskie, znajomi z dawnych lat. Niektórzy wspierają z czystej sympatii, inni wyczuwają sposób na zostanie sławnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Mikrocypek ma nową dziewczynę?

Od kilkunastu godzin na streamach Mikrocypka dzieje się wiele dziwnych rzeczy. Najpierw do influencera z niepełnosprawnością dołączyła tajemnicza Klaudia podająca się za jego partnerkę, a następnie jej brat bądź kolega - tutaj wersje nie są jasne. Podczas transmisji kobieta zwracała się do influencera per "kochanie", jednak ogromną uwagę przykładała także do obserwacji oraz wyświetleń, co nie spodobało się widzom. Ich zdaniem Klaudia chce wykorzystać sławę Mikrocypka, aby sama osiągnąć status influencerki.

trwa ładowanie posta...

Niektórzy komentujący porównują Klaudię i Mikrocypka do Mini Majka oraz Pauliny Kozłowskiej. Na początku związku byłego Ekipowicza również zarzucano, że Paulina jest z nim tylko dla sławy i pieniędzy.

Mikrocypek oświadczył się Klaudii?

W internecie dostępne jest nagranie, na którym Mikrocypek oświadcza się Klaudii. 20-letnia dziewczyna zaczyna dramatycznie płakać, chcąc najwyraźniej "sprzedać" zaręczyny. Czy relacja Mikrocypka z nową dziewczyną jest szczera? Trudno powiedzieć. Wielu komentujących uważa, że jest to zaplanowana akcja mająca na celu zwiększenie zasięgów influencera. Detektywi z internetu przeprowadzili śledztwo, z którego wynika, że Klaudia nie ma żadnego brata. Kwestią otwartą pozostaje więc pytanie, kim jest chłopak, z którym pozuje na zdjęciach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

SUCHAR | KALENDARZYK, WIELKA AFERA Z "DZIEWCZYNĄ" CYPKA, ROZMOWA Z CYPKIEM I RYBSONEM |

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
JarlArtsGard,zgłoś
Teraz każdy udaje że coś może zaśpiewać,napisać książkę, można powiedzieć artystów się zebrało jakby ogórków nakisić...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się