Rezigiusz pokazał nową dziewczynę

Rezigiusz pochwalił się nową partnerką. Fani mają wątpliwości

Źródło zdjęć: © Instagram: rezigiusz / Instagram: rezigiusz
Weronika Paliczka,
16.04.2024 10:45

Influencer Rezigiusz podzielił się z odbiorcami ogromną zmianą w jego życiu. Youtuber opublikował zdjęcie, na którym pozuje z nową partnerką. W komentarzach zawrzało. Oprócz głosów wsparcia i gratulacji wiele osób ma wątpliwości co do dodanego opisu.

Wejście w nową relację dla wielu osób jest powodem do dumy i radości. Osoba partnerska lub przyjacielska może znacznie poprawić jakość życia, zwiększając radość, szczęście i spełnienie. Nic więc dziwnego, że ludzie decydują się na podzielenie się swoim szczęściem z bliskimi. W przypadku celebrytów lub influencerów grono bliskich może sięgać nawet kilku milionów osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Rezigiusz ma nową dziewczynę

W poniedziałek 15 kwietnia 2024 r. na Instagramie Rezigiusza pojawiło się zdjęcie z nową partnerką. Influencer podpisał je słowami: "Długo siedziałem nad tym, co tutaj napisać… Ale tak prosto z mostu - od dłuższego czasu wreszcie czuję się po prostu szczęśliwy".

O tym, że Remigiusz Wierzgoń ma nową partnerkę, mówiło się od dłuższego czasu. Detektywi z TikToka wietrzyli spisek od momentu, w którym Rezi wyjechał do Dubaju z tajemniczą kobietą. Wówczas wiele osób podejrzewało, że influencer jest w związku z Julią Kosterą, jednak celebryci zdementowali plotki.

trwa ładowanie posta...

Fani Rezigiusza mają wątpliwości

Post Rezigiusza na Instagramie wywołał lawinę komentarzy. Wiele osób gratuluje nowej parze i życzy im dużo szczęścia, jednak nie brak krytycznych wpisów. Martin napisał: "Super Remek, już nie pamiętam która to dziewczyna w ciągu ostatnich kilku lat, którą chwalisz się wrzucasz na media XD I nie nie mam nic przeciwko temu, ale po prostu tak dziwnie się czuję z myślą, że każda kolejna to ta Twoja wyjątkowa i nagle po chwili 'ups już nie jesteśmy razem' i po miesiącu znowu czujesz się szczęśliwy XD trochę zabawne, ale jako osobę lubię Cię, ale związków twoich z kobietami nie rozumiem". Zibi zapytał natomiast: "Który to już raz?".

Łukasz dodał: "Nie żebym był wredny czy coś, ale już to słyszeliśmy kilka razy". Inny komentujący nie wierzy w dobre intencje partnerki Rezigiusza, pisząc: "Następna celebrytka". Remigiusz nie odniósł się zarówno do krytycznych wpisów, jak i gratulacji. Być może jest zbyt zajęty cieszeniem się życiem z nową partnerką.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0