Mini Majk ma nową dziewczynę? To uczestniczka "Hotelu Paradise"
W czwartek 26 września polskie media społecznościowe zabrzmiały. Wszystko przez instastory jednej z uczestniczek "Hotelu Paradise". Udostępniła nagrania, na których widać, jak Mini Majk przynosi jej bukiet róż. Czy to nowy związek w świecie influencerów?
Mateusz Krzyżanowski, szerszej publiczności znanej jako "Mini Majk", to polski influencer i youtuber. Największą sławę zyskał, gdy wraz we współpracy z Frizem nagrywał filmy na kanał Ekipy. Znajomi tworzyli kontent przeznaczony głównie dla młodej publiczności. Zajmowali się nagrywaniem różnych wyzwań oraz pranków, dzięki czemu udało im się znaleźć naprawdę oddanych fanów w całym kraju. Mini Majk w przeszłości spotykał się z Pauliną Kozłowską, która przez jakiś czas również należała do Ekipy.
Gdy Ekipa Friza się rozpadła, a influencerzy poszli w różne strony, kariera Mini Majka trochę przyhamowała. Mateusz Krzyżanowski próbował różnych rzeczy w mediach społecznościowych, jednak zazwyczaj szybko robiło się o nich cicho. Oczy widzów kierowały się na jego osobę w momencie, w którym złośliwie komentował posty swojej byłej dziewczyny Pauliny. Aktualnie po raz kolejny chce rozpalić media społecznościowe. Wszystko za sprawą Beaty Postek, uczestniczki "Hotelu Paradise".
Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką
Mini Majk i uczestniczka "Hotelu Paradise" są w związku?
W czwartek 26 września polskie media społecznościowe na nowo zaczęły żyć karierą Mini Majka. Wszystko za sprawą Beaty Postek, uczestniczki programu "Hotel Paradise". Na Instagramie udostępniła nagranie, na którym widać, jak Mateusz Krzyżanowski przychodzi do niej z przepięknym bukietem róż. Kobieta bardzo ucieszyła się na widok influencera. Powiedziała nawet, że kwiatki pasują jej kolorem do torebki, przez co są po prostu idealne.
Nie wiadomo, czy Beata Postek oraz Mateusz Krzyżanowski naprawdę są razem. Influencerzy w żaden sposób nie potwierdzili plotek. Uczestniczka "Hotelu Paradise" zwraca się jednak do Mini Majka "skarbie". Można więc zakładać, że są bardzo bliskimi przyjaciółmi, którzy często mówią do siebie przydomkami lub naprawdę są świeżą parą w świecie influ.
Popularne
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- System kaucyjny w Polsce 2025. Wszystko, co musisz wiedzieć
- Julia Żugaj przeprowadziła się do UK. "W Londynie dzieje się dużo więcej niż w Polsce"
- Trzy kobiety, jeden schön patrol. To najlepsza akcja roku?
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości