Mikrocypek w trasie

Mikrocypek w trasie. Już uzbierał na nowy wózek

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,21.03.2024 15:30

Mokry Suchar i Mikrocypek ruszyli w MikroTour po kilku miastach Polski. Pierwszy "wakacyjny" wyjazd oprócz wartości poznawczych miał na celu zebranie pieniędzy na nowy wózek dla Cypka. Udało się i to z nawiązką.

Dominik Stokłosa, znany lepiej jako Mokry Suchar, w piątek 15 marca zapowiedział, że zabiera Cypriana Knapińskiego "Mikrocypka" na MikroTour. Co ciekawe to pierwszy wakacyjny wyjazd 32-letniego streamera. W planie podróży znalazły się takie miasta jak Gdańsk, Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i Poznań.

Przez cały wyjazd będziemy zbierać na wózek dla Cypka - ma już 4, ale żaden niestety nie jest do niego dopasowany, celem ~15k

- przekazał Mokry Suchar.
trwa ładowanie posta...

MikroTour, jak wyjaśnił Mokry Suchar, ma również na celu "poznawanie świata z perspektywy osoby, która do innego miasta to jechała jedynie do szpitala". Streamer podkreślił, że podczas lajwów nie należy spodziewać się "wyzywania z pijanymi ludźmi na mieście". Aczkolwiek nie wykluczył, że Mikrocypek będzie chciał coś łyknąć podczas spotkania na trasie z Arturem Gębiczem "Rybsonem".

trwa ładowanie posta...

Nowy wózek dla Mikrocypka

Mikrocypek, co zapewne nie umknęło uwadze jego widzów, jest wyjątkowo niskiego wzrostu. Przyczyną jest wrodzona łamliwość kości. Ta rzadka choroba genetyczna charakteryzuje się dużą kruchością kości. Według relacji Mikrocypka doświadczył on ok. 30 złamań w ciągu życia. Pomimo choroby streamer wykazuje niezwykłą siłę i determinację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Do sprawnego przemieszczania się potrzebuje jednak specjalistycznego wózka, o którym wspominał w poście Mokry Suchar. Tak się składa, że już pierwszego dnia wycieczki chłopakom udało się uzbierać całą kwotę niezbędną do zakupu odpowiedniego sprzętu.

Ale jaja uzbieraliśmy 22.848 zł już w pierwszy dzień, a jeszcze trzy przed nami

- pochwalił się Mokry Suchar.
trwa ładowanie posta...

Mikrocypek usmażył bit dla Kuqe2115

Oczywiście inne cele również zostały zrealizowane. Mikrocypek na trasie spotkał się z Kuqe2115. Wspólnie usmażyli bit, który znajdzie się w jednym z kawałków na nadchodzącym albumie rapera.

trwa ładowanie posta...

Nie zabrakło również rapowania w duecie z Rybsonem czy wspomnianego przez Mokrego Suchara nawilżania gardła. Przed nami jeszcze jeden dzień MikroTour, więc warto czekać na to, co przyniesie finał tej podróży.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0