Mikrocypek w trasie. Już uzbierał na nowy wózek
Mokry Suchar i Mikrocypek ruszyli w MikroTour po kilku miastach Polski. Pierwszy "wakacyjny" wyjazd oprócz wartości poznawczych miał na celu zebranie pieniędzy na nowy wózek dla Cypka. Udało się i to z nawiązką.
Dominik Stokłosa, znany lepiej jako Mokry Suchar, w piątek 15 marca zapowiedział, że zabiera Cypriana Knapińskiego "Mikrocypka" na MikroTour. Co ciekawe to pierwszy wakacyjny wyjazd 32-letniego streamera. W planie podróży znalazły się takie miasta jak Gdańsk, Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław i Poznań.
Przez cały wyjazd będziemy zbierać na wózek dla Cypka - ma już 4, ale żaden niestety nie jest do niego dopasowany, celem ~15k
MikroTour, jak wyjaśnił Mokry Suchar, ma również na celu "poznawanie świata z perspektywy osoby, która do innego miasta to jechała jedynie do szpitala". Streamer podkreślił, że podczas lajwów nie należy spodziewać się "wyzywania z pijanymi ludźmi na mieście". Aczkolwiek nie wykluczył, że Mikrocypek będzie chciał coś łyknąć podczas spotkania na trasie z Arturem Gębiczem "Rybsonem".
Nowy wózek dla Mikrocypka
Mikrocypek, co zapewne nie umknęło uwadze jego widzów, jest wyjątkowo niskiego wzrostu. Przyczyną jest wrodzona łamliwość kości. Ta rzadka choroba genetyczna charakteryzuje się dużą kruchością kości. Według relacji Mikrocypka doświadczył on ok. 30 złamań w ciągu życia. Pomimo choroby streamer wykazuje niezwykłą siłę i determinację.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE
Do sprawnego przemieszczania się potrzebuje jednak specjalistycznego wózka, o którym wspominał w poście Mokry Suchar. Tak się składa, że już pierwszego dnia wycieczki chłopakom udało się uzbierać całą kwotę niezbędną do zakupu odpowiedniego sprzętu.
Ale jaja uzbieraliśmy 22.848 zł już w pierwszy dzień, a jeszcze trzy przed nami
Mikrocypek usmażył bit dla Kuqe2115
Oczywiście inne cele również zostały zrealizowane. Mikrocypek na trasie spotkał się z Kuqe2115. Wspólnie usmażyli bit, który znajdzie się w jednym z kawałków na nadchodzącym albumie rapera.
Nie zabrakło również rapowania w duecie z Rybsonem czy wspomnianego przez Mokrego Suchara nawilżania gardła. Przed nami jeszcze jeden dzień MikroTour, więc warto czekać na to, co przyniesie finał tej podróży.
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek
- Jak pachną perfumy Skolima BEBECITA? Ekspert zabrał głos