Mentzen kontra Rusin

Mentzen kontra Rusin. Polityk oskarża dziennikarkę o hipokryzję

Źródło zdjęć: © Instagram - Kinga Rusin, Twitter - Sławomir Mentzen / Canva, Instagram, Twitter
Natalia Witulska,
31.08.2023 17:30

Sławomir Mentzen wytknął Kindze Rusin hipokryzję. Politykowi Konfederacji nie spodobało się, że dziennikarka wybrała się na lot helikopterem na wakacjach. Wiele osób odpowiedziało na jego wpis na X (Twitterze).

Kinga Rusin spędza wakacje na Hawajach, co regularnie pokazuje swoim obserwatorom. We wtorek 29 sierpnia udostępniła zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym widać, jak wybrała się na lot helikopterem.

Zdjęcie Kingi Rusin nie spodobało się Sławomirowi Mentzenowi. Na Twitterze (X) wyraził niepochlebną opinię dotyczącą dziennikarki.

Sławomir Mentzen kontra Kinga Rusin

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie lotem helikopterem.

"Wydaliśmy na Hawajach majątek na helikoptery, ale warto spełniać marzenia, a te przeżycia warte są każdego centa! W szczególności na Kauai (popatrzcie na filmik!), wyspie, gdzie szukamy domu. Czy nam się uda? Ciekawostka: pomaga nam w tym para Hawajczyków, których poznaliśmy w zeszłym roku…na Mykonos, kiedy świętowaliśmy naszą rocznicę. Helikoptery polecamy na Hawajach tym bardziej, że do niektórych dolin i wodospadów nie da się dotrzeć w inny sposób. Na razie wyspa Kauai bije inne na głowę! W dodatku tutejszy pilot był mistrzem świata w podlatywaniu na wyciągnięcie ręki do tych wszystkich cudów natury, co widać na załączonym filmiku" - napisała pod zdjęciem Kinga Rusin.

trwa ładowanie posta...

Post szczęśliwej dziennikarki skomentował na Twitterze (X) Sławomir Mentzen. Polityk przypomniał, że swego czasu dziennikarka mówiła o zagrożeniu, jakim jest kryzys klimatyczny. Namawiała również, aby wszyscy starali się żyć jak najbardziej ekologicznie.

"Kinga Rusin najpierw namawia do ograniczenia spożycia mięsa, korzystania ze schodów zamiast windy, wyjmowania ładowarki z kontaktu, a wszystko to w trosce o klimat. Po czym lata sobie po Hawajach helikopterem. To my musimy się ograniczać, żeby elity mogły się spokojnie bawić!" - napisał Sławomir Mentzen.

trwa ładowanie posta...

Pod jego postem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci zwracali uwagę, że Kinga Rusin może i popełniła błąd, ale to Konfederacja namawia do maksymalnej konsumpcji paliw kopalnych.

"Tak, to ewidentnie hipokryzja Kingi Rusin, ale akurat Konfederacja zachęcająca do maksymalnej konsumpcji paliw kopalnych, nie nadaje się do rozliczania innych z ich śladu węglowego" - napisał poseł Lewicy Maciej Gdula.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Tomeero,zgłoś
Do roboty i nie marudzić . Za swoją ciężka pracę macie przywileje, wczesniejsza emeryturę, urlop roczny na poratowanie stanu zdrowia płatny, niecałe 180 dni pracujących w roku szkolnym 23/24, szkolna godzina ma zaledwie 45 minut itp, która grupa zawodowa w Polsce może liczyć na coś takiego. Ps. Karta Nauczyciela jest dzieckiem stanu wojennego nie wszyscyo tym wiemy dlaczego została wprowadzona akurat wtedy i dlaczego jest tak zaciekłe broniona. KARTA NAUCZYCIELA RELIKT PRL.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Taktak,zgłoś
sam jest ograniczony więc już ograniczać się bardziej będzie ciężko
Odpowiedz
9Zgadzam się18Nie zgadzam się
Basik,zgłoś
No przeciez to on sie promuje na wolnosciowca,mozna jesc psy,bo sie chce,to mozna tez sie bawic jak sie chce
Odpowiedz
8Zgadzam się17Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 22