Media doprowadziły do rozstania łyżwiarza

Media doprowadziły do rozwodu. "Jesteśmy śledzeni i obserwowani"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
19.11.2023 12:44

Dwukrotny mistrz olimpijski Yuzuru Hanyu padł ofiarą japońskich mediów. Łyżwiarz rozwodzi się z wybranką.

Yuzuru Hanyu to zasłużony łyżwiarz figurowy, który dwukrotnie zdobył tytuł mistrza olimpijskiego. Trzy miesiące temu Japończyk wziął długo wyczekiwany ślub. Sportowiec jest bardzo popularny szczególnie wśród lokalnej ludności. Przez wścibskie media zdecydował się rozstać z ukochaną.

Media na drodze miłość

Yuzuru Hanyu 6 sierpnia tego roku podzielił się z fanami ważną informacją. Sportowiec na sowich mediach społecznościowych ogłosił, że wszedł w związek małżeński. Trochę ponad trzy miesiące później łyżwiarz poinformował swoich obserwatorów o rozstaniu. Pomimo zakończenia relacji, Japończyk zachował szacunek dla partnerki - nigdy nie ujawnił jej tożsamości.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Japońskie media nie dały za wygraną. Lokalna prasa szybko odkryła dane personalne wybranki Yuzuru'a Hanyu'a. W internecie zaczęły pojawiać się nieautoryzowane wywiady i rzekome wypowiedzi małżeństwa. Sportowiec miał dość stalkingu ze strony mediów i postanowił zakończyć związek.

Media stosują stalking. Oczerniają i prześladują, przeprowadzają nieautoryzowane wywiady. Cierpią na tym nasi krewni i współpracownicy. Jesteśmy śledzeni i obserwowani. Pracowaliśmy nad tym, jak chronić się w takich sytuacjach. Dalsze takie działania są dla mnie niezwykle trudne i nie do zniesienia

- napisał Yuzuru Hanyu. 

Źródło: Onet

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0