x

Zachowywał się jak Tarzan. Dziecko znalazło się w strefie zagrożenia

Źródło zdjęć: © X
Maja Kozłowska,
09.04.2024 21:00

Wyciekło nagranie, na którym mężczyzna wykonuje trening kalisteniki w miejscu publicznym. Jego wygibasy o mały włos doprowadziłby do tragedii.

Sportowcy mają obecnie wiele możliwości: mogą ćwiczyć w domu, na siłowniach czy w tematycznych klubach. Wiele dyscyplin pozwala także na treningi na świeżym powietrzu i nie chodzi tylko o bieganie, piłkę nożną czy zajęcia typowo outdoorowe. W wielu miastach w parkach stawiane są ogólnodostępne maszyny czy poręcze do ćwiczeń oporowych.

Rozsądne treningi zakładają, że sportowiec dba zarówno o swoje bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo innych. Rowerzysta nie jeździ bez kasku, bokser nie bije się bez ochraniacza na zęby, miotacz oszczepu nie rzuca w kierunku ludzi. Proste? Tylko teoretycznie. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z potencjalnych zagrożeń, jakie niosą za sobą ich zachowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Trening w miejscu publicznym. Dziecko prawie stało się ofiarą

Pewien mężczyzna zaplanował sobie trening w środku miasta. Może nie byłoby to nic dziwnego, gdyby wykorzystał do tego specjalną infrastrukturę. Sportowiec wykonywał ćwiczenia kalisteniczne na postawionych na chodniku rusztowaniach. Bez koszulki w dresach i sportowym obuwiu huśtał się na drążkach, podciągał i przeskakiwał z jednej metalowej rurki na drugą.

Jego zachowanie ewidentnie niosło zagrożenie dla przechodniów. Na nagraniu widać, jak piesi starają się schodzić mu z drogi. Mężczyzny nie ulękła się jednak matka z dziećmi i uparcie szła naprzód ze swoim potomstwem. W pewnym momencie akrobata omal nie stracił równowagi i niewiele brakowało, by dziecko w wózku zostało kopnięte w głowę z gigantyczną siłą.

trwa ładowanie posta...

Internauci są podzieleni. Winią "Tarzana" i matkę

Post jest szeroko komentowany w internecie.

"Jest takie miejsce, w którym można robić takie rzeczy. Nazywa się siłownia. Nie trzeba być kłopotem dla wszystkich wokół". "Czy ona nie widziała tego pi*rdolonego typa, huśtającego się jak Tarzan?". "To śmieszne. Powinien zwracać większą uwagę na swoje otoczenie. Ale także, ona i jej dzieci doskonale widzieli go, jak się huśta, ale i tak szli prosto w jego stronę". "Robienie czegoś takiego na środku chodnika jest totalnie niewybaczalne" - wyrażają swoje opinie internauci.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0