Najjjka me beef z Myślozbirem

Najjjka ma beef z Myślozbirem. "Bóg stworzył seks"

Źródło zdjęć: © Najjjka / X
Oliwia Ruta,
01.02.2024 15:00

Waldemar Krysiak "Myślozbir", czyli popularny użytkownik portalu X wypowiedział się na temat kontentu tworzonego przez Natalię Ruś "Najjjkę". Krytykuje jej wypowiedzi.

Waldemar Krysiak, w internecie znany jako "Myślozbir", to były aktywista LGBT+, który często prowadzi publiczne dyskusje z przedstawicielami społeczeństwa queer. Mężczyzna wyznaje zasadę "gay not queer" tzn. jest homoseksualny, ale nie wspiera osób LGBT+, nie popiera transpłciowości oraz nie uczestniczy w marszach i innych aktach widoczności społeczeństwa queer. Jego poglądy są zbliżane do poglądów prawicy.

Najjjka naraziła się Myślozbirowi

Natalia Ruś "Najjjka" to katolicka influencerka. Jej wypowiedzi oraz poglądy wielokrotnie wzbudzały kontrowersje wśród internautów. Ostatnio o dziewczynie zrobiło się jeszcze głośniej, ponieważ ta coraz częściej porusza tematy związane z stosunkiem seksualnym czy masturbacją. Internauci mają dość pouczających wpisów. Wielu nie zgadza się z jej przekonaniami.

trwa ładowanie posta...

Wydawać się może, że poglądy Najjjki oraz Myślozbira są bardzo podobne. Być może w tym założeniu jest ziarnko prawdy, natomiast mężczyzna również zaczyna mieć dość wypowiedzi katoinfluencerki. Były działacz LGBT+ zadaje katoliczce ważne pytanie: "Czy nie uważasz, że twoje ciągłe gadanie o seksie sprawia wrażenie, że katolicy mają obsesję? Czemu - jako katolicka działaczka - nie mówisz o teologii?". W komentarzu dodał również: "Katolicyzm to na serio nie jest tylko r*bienie l*da lub jego brak. Albo uśmiechanie się do kamery w typie happy-go-lucky".

trwa ładowanie posta...

Najjjka szybko odpowiedziała na pytanie Myślozbira. Influencerka wyjaśnia, że na YouTube i TikToku porusza również inne tematy: "Ziomek, ja powiem tyle - tutaj jestem ledwo miesiąc. Na YouTube i na TikToku mam non stop mnóstwo filmów i bardzo dawno nie było nic o seksie. Wystarczy oglądać mnie na bieżąco. Bóg stworzył seks i dał czystość, dlatego też i tak będę poruszać te tematy. Na YouTube poruszam wiele spraw teologicznych - zanim ocenisz - zobacz filmy. Za niedługo wydarzy się coś, za co mnóstwo ludzi zostanie ukaranych, właśnie za nieczystość. Podobno działasz przeciwko systemowi, a jednak może jesteś za tym systemem?".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0