"Masakra", "żart". W Toruniu powstało drogie rondo pinezkowe
W poniedziałek 22 lipca na portalu Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu na Facebooku ukazał się wpis. Pochwalono się w nim nowym rondem, które powstało w Toruniu. Inwestycja nie spodobała się mieszkańcom. Nie zostawili oni na MZD suchej nitki.
Nie jest niczym dziwnym, że w całej Polsce, we wsiach oraz miastach cały czas przeprowadzane są różne zmiany oraz remonty. Oczywiście, czasami potrafią one bardzo zdenerwować, szczególnie kierowców. Ciągłe korki, konieczność jeżdżenia objazdami oraz utrudnienia bez wątpienia wpływają na humor osób zasiadających za kierownicą. Władze miast podkreślają jednak, że remonty są konieczne. Wszystko po to, aby ułatwić życie mieszkańcom.
Czasem zdarza się, że po zakończeniu remontów mieszkańcy nie są zadowoleni z efektów. Właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia w Toruniu. Po wielu tygodniach stawiania ronda na skrzyżowaniu ulic Rydygiera i Wschodniej kierowcy doczekali się otworzenia dróg. Niestety, nie podoba im się, w jaki sposób zadanie zostało wykonane. Dodatkowo narzekają, że wydano 32 tys. zł. W komentarzach pod zdjęciem udostępnionym przez Miejski Zarząd Dróg w Toruniu próżno szukać pozytywnych opinii.
HEJT W INTERNECIE: VIBEZ x SEXEDPL
Nowe rondo pinezkowe nie podoba się mieszkańcom Torunia
"Rondo pinezkowe składa się z gotowych elementów, dzięki czemu niepotrzebna była przebudowa jezdni, w celu wprowadzenia ruchu kołowego. Inwestycja ta miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w tym miejscu, poprzez wymuszenie zmniejszenia prędkości. Oprócz wybudowania ronda, w ramach prac na skrzyżowaniu położona została nowa warstwa ścieralna, a istniejąca nawierzchnia została sfrezowana i wyrównana. Odświeżono także oznakowanie poziome" - czytamy na Facebooku we wpisie Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu.
Niestety, komentarze pod wpisem na Facebooku nie są pozytywne. Większość internautów zastanawia się, dlaczego remonty trwały aż tyle tygodniu, skoro postawione rondo jest malutkie. Inni śmieją się, że to kolejny "sukces" drogowców z Torunia. Ludziom nie podoba się, że przez wiele długich tygodni nie mogli korzystać z krzyżowania. Inni zastanawiają się, kiedy w końcu zostanie usunięta sygnalizacja świetlna, skoro jest rondo.
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Julia Żugaj ma nowego chłopaka? "Jest dla mnie teraz ogromnym wsparciem"