Detektywi z TikToka znowu w akcji

Patec i Kostera w związku? Detektywi z TikToka mają teorię

Źródło zdjęć: © Twitter - kaś / Canva, Twitter
Natalia Witulska,
05.09.2023 15:15

Detektywi z TikToka nie przestają pracować. W mediach społecznościowych głośno zrobiło się o potencjalnej nowej parze influencerów. Tym razem chodzi o Julię Kosterę i Jakuba Pateckiego.

Julia Kostera to polska influencerka. Sławę zdobyła dzięki udziałowi w pierwszej edycji Team X. Przez ponad dwa lata była w związku z youtuberem Kacprem Błońskim. Jakub Patecki również działa w internecie. Przez wiele lat współtworzył kanał "Ekipa" należący do Karola Wiśniewskiego "Friza".

We wtorek 5 września w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się teorie dotyczące tego, czy Patec i Kostera są razem.

Detektywi z TikToka znowu w akcji

Detektywi z TikToka mają na oku kolejną parę influencerów. Tym razem uważają, że Kuba Patecki i Julia Kostera są razem. Przypominamy, że użytkownicy mediów społecznościowych odkryli, że Wersow jest w ciąży, zanim to ogłosiła, wiedzieli, że Murcix rozstała się z partnerem, a nawet domyślali się, że siatkarz Tomasz Fornal znalazł dziewczynę.

trwa ładowanie posta...

Aktualnie detektywi z TikToka przyglądają się Julii Kosterze i Kubie Pateckiemu. Na jednym z udostępnionych filmów pokazują, że influencerzy dodają filmy i Instastory w podobnych miejscówkach.

Myślicie, że detektywi po raz kolejny mają rację i za jakiś czas dowiemy się, że Julia i Kuba rzeczywiście są parą?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0