Wszyła sobie serce w dłoń

Wszyła sobie serce w dłoń. Wątpliwości przyszły za późno

Źródło zdjęć: © @orylandoesntexist / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.09.2023 15:15

Modyfikacje ciała są pasją, która popchnęła wielu ludzi do nietypowych decyzji. Za jedną z nich należy uznać operację, jaką przeszła 24-letnia Orylan. Kobieta wszczepiła w dłoń implant sztucznego serca.

Droga do serca Orylan wiedzie przez jej dłoń. Bynajmniej nie jest to metafora. Mieszkająca na przedmieściach Houston (USA) kobieta ma wszyte silikonowe serce w lewą dłoń. Nietypowa modyfikacja ciała zapewniła Orylan sławę w mediach społecznościowych. Jej konto na TikToku obserwuje blisko 100 tys. fanów.

Serce w dłoni nie jest jedynym zabiegiem, któremu poddała się 24-latka. Orylan ma już rozcięty język, wytatuowane gałki oczne oraz wytatuowane niemal całe ciało. Na pomysł wszczepienia silikonowego serca w dłoń wpadła podczas robienia nowej dziarki.

trwa ładowanie posta...

Wszyła sobie serce w dłoń

Wielu ludzi miałoby obawy przed tak drastyczną ingerencją w ciało. W przypadku Orylan wątpliwości przyszły dopiero po przeprowadzonym zabiegu.

- Kiedy to zobaczyłam, nie byłam zadowolona. Nie podobał mi się wygląd. To było dziwne i nudne. Pomyślałam: "O Boże, co ja właśnie zrobiłam?" - zdradziła kobieta w rozmowie z Caters News.

Drastyczna modyfikacja ciała

Musiało minąć kilka dni, nim Orylan zaakceptowała modyfikację: - Kiedy zdjęłam bandaże, pomyślałam: "Okej, podoba mi się". To nie jest nic szalonego. To nie tak, że wszczepiono mi rogi w czoło albo coś podobnego. Myślę, że to jedna z łagodniejszych modyfikacji, której się poddałam. Nic wielkiego - stwierdziła kobieta w rozmowie z portalem.

Kobieta nie ma innego wyboru, jak przyzwyczaić się do zmiany w wyglądzie. Nie jest pewna, czy silikonowe serce da się usunąć bez uszczerbku na zdrowiu - wszczep oplatają żyły. Orylan ma nadzieję, że jej modyfikacje zainspirują innych do podążania za głosem serca i realizowania ambitnych planów.

Życie jest krótkie, więc rób to, co chcesz.

- Orylan ("New York Post")
trwa ładowanie posta...

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 123
bigb,zgłoś
Ma nadzieję, że inni tez są chorzy psychicznie i ona to pomoże im wyciągnąć na wierzch.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
bigb,zgłoś
Ambitne plany? Wow. heheheh
Odpowiedz
14Zgadzam się1Nie zgadzam się
bigb,zgłoś
Ambitne plany? Wow. heheheh
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 18