Wszyła sobie serce w dłoń

Wszyła sobie serce w dłoń. Wątpliwości przyszły za późno

Źródło zdjęć: © @orylandoesntexist / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.09.2023 15:15

Modyfikacje ciała są pasją, która popchnęła wielu ludzi do nietypowych decyzji. Za jedną z nich należy uznać operację, jaką przeszła 24-letnia Orylan. Kobieta wszczepiła w dłoń implant sztucznego serca.

Droga do serca Orylan wiedzie przez jej dłoń. Bynajmniej nie jest to metafora. Mieszkająca na przedmieściach Houston (USA) kobieta ma wszyte silikonowe serce w lewą dłoń. Nietypowa modyfikacja ciała zapewniła Orylan sławę w mediach społecznościowych. Jej konto na TikToku obserwuje blisko 100 tys. fanów.

Serce w dłoni nie jest jedynym zabiegiem, któremu poddała się 24-latka. Orylan ma już rozcięty język, wytatuowane gałki oczne oraz wytatuowane niemal całe ciało. Na pomysł wszczepienia silikonowego serca w dłoń wpadła podczas robienia nowej dziarki.

trwa ładowanie posta...

Wszyła sobie serce w dłoń

Wielu ludzi miałoby obawy przed tak drastyczną ingerencją w ciało. W przypadku Orylan wątpliwości przyszły dopiero po przeprowadzonym zabiegu.

- Kiedy to zobaczyłam, nie byłam zadowolona. Nie podobał mi się wygląd. To było dziwne i nudne. Pomyślałam: "O Boże, co ja właśnie zrobiłam?" - zdradziła kobieta w rozmowie z Caters News.

Drastyczna modyfikacja ciała

Musiało minąć kilka dni, nim Orylan zaakceptowała modyfikację: - Kiedy zdjęłam bandaże, pomyślałam: "Okej, podoba mi się". To nie jest nic szalonego. To nie tak, że wszczepiono mi rogi w czoło albo coś podobnego. Myślę, że to jedna z łagodniejszych modyfikacji, której się poddałam. Nic wielkiego - stwierdziła kobieta w rozmowie z portalem.

Kobieta nie ma innego wyboru, jak przyzwyczaić się do zmiany w wyglądzie. Nie jest pewna, czy silikonowe serce da się usunąć bez uszczerbku na zdrowiu - wszczep oplatają żyły. Orylan ma nadzieję, że jej modyfikacje zainspirują innych do podążania za głosem serca i realizowania ambitnych planów.

Życie jest krótkie, więc rób to, co chcesz.

- Orylan ("New York Post")
trwa ładowanie posta...

Źródło: New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 91
onaa,zgłoś
A ja mam nadzieję, że patrząc na tego typu osoby, ludzie zaczną bardziej akceptować siebie, zamiast narażać swoje zdrowie, aby zmienić się w potwora...
Odpowiedz
10Zgadzam się0Nie zgadzam się
voyt,zgłoś
... ambitnych planów ...
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
zoomer,zgłoś
Autorytet na miarę XXI wieku!
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 14