Malik Montana i Stephanie Santiago

Malik Montana ma nową partnerkę? Przeleciała do niego z USA

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,30.08.2023 14:00

Malik Montana ma się za jedynego rapera w Polsce, który kładzie nasz kraj na mapę świata. Wszystko za sprawą jego zagranicznych znajomości. Raper spotkał się niedawno z pewną amerykańską celebrytką, a internauci już połączyli ich jako parę.

"Polski Kanye West" - piszą ludzie na widok zdjęć Malika Montany. Teraz można go tak nazwać nie tylko za sprawą jego stylówek, odklejek i kontrowersyjnych opinii. Raper ma spotykać się bowiem z modelką, która mogłaby sprostać gustom Ye. W końcu wszyscy wiemy, w jakich kobietach gustuje.

Na Instagramie zarówno na profilu Malika Montany, jak i wspomnianej celebrytki pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Widać na nich rapera całego w żółci oraz amerykańską modelkę w czerni. O ile u "dona" pokazują jedynie swoje tyły, o tyle u influencerki zaprezentowali się również frontalnie.

Malik Montana i Stephanie Santiago
Malik Montana i Stephanie Santiago (Instagram)

Co więcej, modelka zostawiła pod zdjęciem krótki opis wskazujący, że między tą dwójką może być coś na rzeczy. "My." - napisała celebrytka, dodając płonące serce.

Malik Montana i Stephanie Santiago
Malik Montana i Stephanie Santiago (Instagram)

Malik Montana spotkał się ze Stephanie Santiago

Wiele osób zadaje sobie pytanie, "kim jest kobieta ze zdjęć Malika"? Oznaczenie na fotce wskazuje, że raper spotkał się ze Stephanie Santiago. Jest to amerykańska modelka, aktorka, a także jedna z gospodyń popularnego podcastu Lip Service. W nim wspólnie ze znanymi osobistościami ze świata rapu dyskutuje o gorących tematach, a także o seksie i związkach.

trwa ładowanie posta...

Santiago w ostatnim czasie wybrała się na wycieczkę po Europie. Oczywiście zahaczyła również o Polskę. To właśnie w stolicy naszego kraju doszło do jej spotkania z Malikiem Montaną. Trudno powiedzieć, czy stanowią parę, ale sądząc po zdjęciach, można tak przypuszczać.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1