Jej psy giną w dziwnych okolicznościach. Czy dostanie zakaz posiadania zwierząt?

Ma krew psów na rękach? Znana modelka pod lupą aktywistów

Źródło zdjęć: © vibez / canva, instagram
Weronika Plucińska,
07.06.2023 15:30

Katie Price jest znaną brytyjską modelką, piosenkarką oraz pisarką. Ma piątkę dzieci. W jej domu pojawiają się również czworonogi, które po kilku miesiącach giną w dziwnych okolicznościach. Organizacja charytatywna postanowiła zbadać tę sprawę.

Międzynarodowa Organizacja Ludzie na rzecz etycznego traktowania zwierząt (PET) walczy o prawa dla zwierząt oraz ich godne życie. W ostatnich dniach przedstawiciele PET postanowili zająć się sprawą psów modelki Katie Price.

Organizację zaniepokoił fakt, że kolejny czworonóg, który był pod opieką Katie, zginął. Co ciekawe, umarł on w podobnych okolicznościach co poprzedni zwierzak modelki.

Znana modelka zabija psy?

Od 2017 r. Katie Price otrzymuje wiadomości, jakoby zwierzęta pod jej opieką mają umierać. Wszystko zaczęło się od śmierci konia po zderzeniu z motorem.

W 2018 r. doszło do kolejnej śmierci czworonoga. Kurier miał przejechać psa, którego modelka dostała jako prezent urodzinowy. W tym samym roku zmarł kameleon. Katie tłumaczyła, że powodem miało być złamane serce po tym, jak jej najstarszy syn wyjechał.

W 2020 r. zginęły dwa psy, którymi zajmowała się Katie. Jeden z nich wybiegł na ulicę i został potrącony przez samochód. Za to drugi został uduszony po tym, jak opiekunka dzieci Katie rzekomo usiadła na psie.

Kolejna psia ofiara

5 maja 2023 r. Katie opublikowała zdjęcie z jej psem. Napisała, że nie może opisać tego, jak się czuje po stracie przyjaciela. W komentarzach jednak nie znajdziemy słów wsparcia. Internauci zwracają modelce uwagę, że nie powinna mieć zwierząt, ponieważ nie potrafi się nimi zajmować.

"Czemu nie był zaczipowany? Myślałem, że jest to wymagane. Proszę, przestań mieć psy skoro nie potrafisz się nimi opiekować" - napisał jeden z użytkowników.

"Siedem zwierząt zmarło pod jej opieką - czy to nie jest powodem do zwrócenia uwagi władz i zakazania jej posiadania zwierząt" - skomentowała pewna kobieta.

trwa ładowanie posta...

Sprawą zajęła się organizacja chroniąca psy

Po kilku chwilach od opublikowania wpisu na Instagramie przez Katie, ponownie uruchomiono petycję w sprawie zakazania modelce posiadania zwierząt. Jak podaje portal "Dailystar", z nieoficjalnych doniesień wynika, że dokument podpisało ok. 32 tys. osób.

Dodatkowo organizacja PET chce zwrócić uwagę społeczeństwa oraz władz, aby takie osoby, jak Katie nie dostawały pod opiekę żadnych zwierząt. Wprost mówi również, że brytyjska modelka ma krew na rękach.

źródło: dailystar.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 3