Łukasz Motyka "Demon" nie żyje

Łukasz Motyka "Demon" nie żyje. Influencer testował ostre jedzenie

Źródło zdjęć: © Instagram: lukaszdemon81 / Instagram: lukaszdemon81
Weronika Paliczka,
05.12.2023 12:30

Influencer znany z testowania ostrego jedzenia nie żyje. Łukasz Motyka "Demon" został znaleziony martwy w swoim łóżku. Przyczyny śmierci nie są znane.

Łukasz Motyka "Demon", twórca znany z testowania ostrego jedzenia i sosów na TikToku, nie żyje. O śmierci influencera, o którym mówiono, że nie czuje ostrości, poinformowali bliscy.

trwa ładowanie posta...

Łukasz Motyka został znaleziony w domu

O śmierci tiktokera jako pierwszy poinformował Michał Cichy. We wpisie na X napisał: "Smutne wieści nadeszły. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024. Świeć Panie nad Jego duszą."

trwa ładowanie posta...

Informacje potwierdzili także bracia Malczyńscy, którzy napisali na Facebooku: "Niestety, nie żyje ŁUKASZ 'DEMON' MOTYKA… Bliscy przyjaciele potwierdzili informację. Nie było to po żadnym challenge’u. Łukasz po prostu się nie obudził…"

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Z nieoficjalnych danych wynika, że gdy do mieszkania Łukasza Demona przyjechała karetka, na ratunek było za późno. Mężczyzna miał nie żyć od 20 godzin. Nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci tiktokera. Łukasz Motyka "Demon" miał 42 lata. W 2024 r. miał zawalczyć na Fame MMA, rozpoczął już przygotowania.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0