Łatwogang urządził plażę w pokoju

Łatwogang przesadził? Influencer uczcił sukces "Californii"

Źródło zdjęć: © Instagram: latwogang / Instagram: latwogang
Weronika Paliczka,
04.04.2024 13:30

Kawałek "California" White'a 2115 osiągnął 100 mln wyświetleń na Spotify. Z tej okazji Łatwogang postanowił odtworzyć kalifornijską plażę. Gdzie najlepiej robić tego typu rzeczy? W salonie. Ojciec influencera nie był zachwycony.

Jak można uczcić sukces? Niektórzy wybierają się na kolację w restauracji, inni organizują imprezy. W zależności od wielkości sukcesu można postawić na zamówienie jedzenia na dowóz lub kupno czegoś, co będzie przypominać o osiągnięciu. Co jednak zrobić, gdy to znajomy spełnił swoje marzenie? Można na przykład stworzyć w domu plażę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Łatwogeng zbudował plażę w salonie

Jedna z najpopularniejszych piosenek rapera White'a 2115 "California" zdobyła ponad 100 mln wyświetleń na Spotify. W chwili pisania tego artykułu utwór uzyskał 100303688 odsłuchań na Spotify oraz ponad 126 mln wyświetleń na YouTube. Jest więc co świętować.

Co zrobił Łatwogang, aby uczcić sukces White'a? Influencer postanowił zbudować plażę. Na dworze warunki meteorologiczne są średnie, wybrał więc salon w rodzinnym domu. Tiktoker do budowy użył czarnej folii, której zadaniem było zabezpieczenie podłogi, oraz 200 kg piasku do piaskownicy.

trwa ładowanie posta...

Ojciec Łatwoganga nie jest zachwycony

Na nagraniu umieszczonym w internecie Łatwogang pokazał reakcję swojego ojca. Mężczyzna nie był zachwycony. Na tiktoku słychać, jak mówi: - Co tu się od*****, no. Łatwogang zauważył, że ojciec zgniótł jego spodnie, jednak rodzic nie wydawał się tym przejęty. Stwierdził, że "ma to w d*pie".

Internauci mają wiele pytań

Pod filmem Łatwoganga pojawiło się wiele komentarzy. Jedna z osób zapytała, jak influencer posprzątał 200 kilogramów piasku rozsypanego w salonie. Innych ciekawi reakcja matki tiktokera. Na uznanie zasługuje kreatywność Łatwoganga. Wiele osób uważa, że nigdy nie zabraknie mu pomysłów na akcje, które zostałyby uznane za niemożliwe do wykonania. Jedną z nich zdecydowanie jest zasypanie salonu piaskiem. Mało kto wpadłby na tak abstrakcyjny pomysł, a jeszcze mniej osób przeżyłoby konfrontację z rodzicami, których dom zamieniłby się w plażę z palmami i leżakiem.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0